Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Zestaw stalowy nóż uniwersalny Tojiro Pro 15 cm + zielony uchwyt magnetyczny

producent: Fujitora Industry
symbol: NOSTZETOJPRUCHWZIELO
324,95  cena netto: 264,19 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl

W zestawie: uniwersalny nóż stalowy Tojiro Pro 15 cm + zielony podwójny uchwyt magnetyczny

ZESTAW UNIWERSALNY STALOWY NÓŻ TOJIRO PRO 15 CM + ZIELONY PODWÓJNY UCHWYT MAGNETYCZNY DO NOŻY


STALOWY UNIWERSALNY NÓŻ TOJIRO PRO 15 CM


Noże stalowe
to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Seria wyjątkowo ostrych, trzy warstwowych noży Japońskiej marki Tojiro. Klingę tworzy kompozycja stali nierdzewnej o twardości 60HRC. Rękojeść natomiast została tak zaprojektowana, aby nóż nie wyślizgiwał się z mokrej dłoni.

Poręczny, piętnasto centymetrowy nóż kuchenny, bardzo praktyczny przy produktach małej i średniej wielkości takich jak rzodkiewka czy cytryna. Doskonale sprawdza się podczas krojenia marchewki "w kostkę", oliwek lub małego pieczywa. Idealny dla tych, którzy nie lubią dużych noży.

Ostrze: Wysokiej jakości, trzy warstwowa stal nierdzewna: Rdzeń - VG-10 okuty stalą SUS410

Długość ostrza: 15 cm

PODWÓJNY UCHWYT MAGNETYCZNY DO NOŻYJedyny taki uchwyt, który uśmiecha sie do Ciebie. Wygodny uchwyt z dwoma silnymi magnesami, przykrytymi miękkim i delikatnym dla kling silikonem. Idealny do regularnie używanych noży (mieści dwa). Montując dwa, trzy obok siebie stworzymy doskonały wzór, który rozświetli każdą kuchnię.

Wymiary: 35 x 80 x 45 mm
Kolor: Zielony


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt