Zgłoś sugestię

Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

 

Ustawa

 

Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 - tekst jednolity, z późn. Zm zebrane przez nas dane osobowe wykorzystywane będą jedynie w celu prawidłowego i sprawnego wykonania usługi. Do gromadzonych przez nas danych osobowych mają dostęp jedynie osoby, które nadzorują proces wysyłki produktów.
Seltrade.pl nigdy nie sprzedaje i nie udostępnia danych innym firmom - poza firmą kurierską, która otrzymuje od nas jedynie informacje osobowe niezbędne do prawidłowego i sprawnego wykonania usługi.

 

Certyfikat SSL najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Wszelkie dane, logowania, hasła oraz koszyk są zabezpieczone przez certyfikat uwierzytelniania SSL. Mechanizm ten jest ustandaryzowanym zestawem algorytmów technik i schematów szyfrujących.

 

Komunikacja

 

Przechowywane na mocy umowy z GIODO w naszej bazie danych informacje takie jak adresy email czy dane osobowe są przez nas wykorzystywane tylko i wyłącznie do poprawnej komunikacji z klientami oraz do wysyłania cyklicznego newslettera, do którego można zapisać się dobrowolnie wypełniając odpowiednią rubrykę w sklepie.