Zgłoś sugestię

O firmie

Sklep internetowy Seltrade oferuje Państwu szeroką gamę produktów, począwszy od akcesoriów fotograficznych, akcesoriów do laptopów (baterie, zasilacze), materiały eksploatacyjne (tusze, tonery), źródeł światła, poprzez sprzęt sieciowy, noże i akcesoria kuchenne, aż po artykuły wędkarskie, gadżety GSM, materiały ... i wiele więcej! Chcąc wyjść na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów stale poszerzamy dostępny asortyment, dbając o to, by uczynić go jeszcze ciekawszym i zachęcającym do zrobienia zakupów w naszym sklepie.

Z wielką starannością selekcjonujemy naszych dostawców, aby zapewnić Państwu produkty najlepszej jakości i w jak najatrakcyjniejszej cenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Klientami, oferujemy indywidualne doradztwo dla każdego z Państwa, a także najwyższą jakość obsługi zarówno podczas jak i po zrealizowaniu Państwa zamówienia.

Obsługujemy wiele tysięcy klientów miesięcznie, z czego możemy poszczycić się rzeszą stałych, powracających kupujących.

U nas każdy zakup odbywa się bez ryzyka! Uczestniczymy w Programie Ochrony Kupujących, nasz profil na ceneo i opineo jest dostępny do Państwa wglądu, gdzie zgromadziliśmy setki rzetelnych, zaufanych opinii świadczących o jakości naszych usług. Nasza firma jest laureatem rankingu e-Gazele Biznesu - potwierdza to naszą uczciwość i niezawodność w relacjach z naszymi klientami.
Gwarantujemy też bezpieczeństwo Państwa danych. Połączenie z naszą stroną, podczas składania zamówienia, jest szyfrowane przy pomocy certyfikatu SSL. Państwa dane są u nas bezpieczne - jesteśmy zarejestrowani w GIODO.

Każdą z Państwa przesyłek pakujemy z dbałością o bezpieczeństwo produktu w trakcie jego transportu. Niestety wypadki chodzą po ludziach, stąd przesyłki naszych kupujących są ubezpieczone, a w razie uszkodzenia produktu w drodze do jego nabywcy, oferujemy pełną pomoc i fachową obsługę przy procesie reklamacji.

Zakupy w naszym sklepie są nie tylko bezpieczne, ale i wygodne. Od wybranych produktów dzieli Państwa jedynie kilka kliknięć myszą!
Oferujemy różne metody dostawy, dzięki którym docieramy niemalże do każdego miejsca w Polsce. Specjalnie dla naszych kupujących podjęliśmy współpracę firmą InPost, która udostępnia popularną usługę Paczkomaty. Oferujemy też tradycyjne metody dostawy jak dostawa przez Pocztę Polską czy firmę kurierską na terenie kraju.
Udostępniamy też wygodne i szybkie metody płatności online PayU, zaraz obok zwykłych przelewów bankowych oraz płatności przy odbiorze.

Wszystko czego możecie Państwo poszukiwać przy wyborze swojego sklepu internetowego, znajdziecie właśnie u Nas. Szybkość, jakość oraz gwarancję zadowolenia.

 

Zapraszamy do zakupów zarówno klientów hurtowych jak i indywidualnych!

 

Miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu nasza firma został laureatem rankingu "e-GAZELE BIZNESU".

Jest to ranking najbardziej dynamicznych firm e-commerce w Polce wg redakcji dziennika Puls Biznesu.

Miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu nasza firma został laureatem rankingu "e-GAZELE BIZNESU".

Jest to ranking najbardziej dynamicznych firm e-commerce w Polce wg redakcji dziennika Puls Biznesu.

W 2015 roku zdobyliśmy 2 miejsce w województwie pomorskim.

Miło nam poinformować, że nasza firma został laureatem rankingu "e-GAZELE BIZNESU".

Jest to ranking najbardziej dynamicznych firm e-commerce w Polce wg redakcji dziennika Puls Biznesu.

Zostaliśmy laureatem rankingu CENEO w kategorii ELEKTRONIKA UŻYTKOWA.

"Ranking Sklepów Zaufane Opinie" budowany jest w oparciu o opinie i komentarze osób, które dokonały zakupów w danym sklepie.

Nasz sklep uczestniczy w programie POK - Program Ochrony Kupujących, który jest GWARANCJĄ BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW.

Dzięki uczestnictwu naszego sklepu w programie POK, Kupujący może odzyskać nawet 10 000 zł.

Główne cechy programu:

  • jeżeli nie otrzymałeś towaru, przysługuje Ci zwrot wysokości 100% jego ceny
  • w sytuacji, gdy przedmiot znacząco odbiega od opisu, odzyskasz 50% zapłaconej kwoty
  • zapewniony zwrot kosztów przesyłki do 100 zł
"Zaufane Opinie", to system, który zbiera opinie na temat zakupów, które faktycznie miały miejsce. Każdy akt zakupowy weryfikowany jest przez zewnętrzny podmiot, dlatego też wszystkie opinie i komentarze czytane o nas pochodzą od rzeczywistych Klientów i tym samym są wiarygodne.

Jest to odznaczenie przyznawane sklepom, które aktywnie zbierają opinie i są otwarte na sugestie Klientów.

Opinie Klientów stanowią dla nas główny wyznacznik w strategii rozwoju. W dużej części to na ich podstawie poprawiamy jakość naszych usług.

 

Seltrade