Zgłoś sugestię

Stalowy nóż uniwersalny elastyczny Global GS-11 15 cm

marka produktu: Global
kod producenta: GS-11
symbol: NOZSTALELAST15CMGS11
EAN: 4943691711489
315,00  cena netto: 256,10 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 289,80 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 261,45 zł
dostępność: Dostępny w magazynie
darmowa dostawa
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Nóż szefa kuchni GS-11 firmy Global o długości 15 cm. Nóż jest bardzo uniwersalny, posiada szeroki wachlarz zastosowań. Jest idealny do domu do codziennego użytku jak i dla profesjonalistów. 


  • Ostrze: stal nierdzewna CROMOVA 18 (18% chromu)
  • Twardość ostrza: 56-58 HRC
  • Długość całkowita: 26,5 cm
  • Długość ostrza: 15 cm
  • Szerokość klingi: 2,4 cm
  • Grubość klingi: 1,5 mm
  • Waga: ok. 109 g

Global prezentuje poręczny nóż o elastycznym ostrzu.

Nóż model GS-11 to poręczny, wszechstronny nóż przeznaczony głównie do krojenia miękkich produktów. Może on także posłużyć jako nóż do filetowania lub porcjowania. To niezwykle cienkie, elastyczne ostrze ułatwia manewrowanie podczas zadań wymagających dużej zręczności, a pełnowymiarowa rękojeść pozwala lepiej kontrolować ruchy.

Noże Global słyną z łączenia fenomenalnej skuteczności z eleganckim designem. Są lekkie i doskonale wyważone, a ich cienkie, twarde, wytrzymałe klingi zachowują idealną ostrość przez długi czas. Dzięki jednolitej konstrukcji noże są higieniczne, lepiej leżą w dłoni i łatwiej je wyczyścić czy naostrzyć. Indywidualnie wyważana rękojeść została tak skonstruowana, by redukować zmęczenie i nie wyślizgiwać się z rąk.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade