Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż stalowy do plastrowania Global GSF-15 8 cm

producent: Global
symbol: nostaglobgsf158cm
136,90  cena netto: 111,30 zł
dostawa od: 9,95 zł
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Specjalistyczny nóż
  • Typ: GSF-15
  • Długość ostrza: 8 cm
  • Zastosowanie: obieranie

Noże stalowe to bardzo szerokie zagadnienie – odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat, a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do maksymalnej ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal, tym narzędzia te będą ostrzejsze, ponieważ nie da się niestety porządnie naostrzyć kiepskich noży. Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii. Pojedyncze noże są dokładnie ważone, aby jako gotowe, doskonale wyważone narzędzia idealnie leżały w dłoni. Ich płynne kształty i jednolita konstrukcja eliminują problem zakamarków, w których mogłyby się zbierać resztki jedzenia lub brud. Spełniają zatem najbardziej restrykcyjne normy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Charakterystyczna dla produktów GLOBAL "kropkowana" rękojeść, której powierzchnia pokryta jest regularnie wgłębieniami (przypominającymi na zdjęciach kropki),
gwarantuje pewny uchwyt i zapobiega wyślizgnięciu się noża z dłoni, tudzież podrażnieniom skóry. Noże GLOBAL są przede wszystkim ulubionymi narzędziami najwybitniejszych mistrzów kuchni, którzy pracują w ekskluzywnych hotelach i restauracjach. Słynni kucharze regularnie prezentują je również w stacjach telewizyjnych, gdzie prowadzą programy kulinarne. Noże te są często doceniane na międzynarodowych wystawach gastronomicznych i targach artykułów gospodarstwa domowego.

Seria GSF oferuje noże o mniejszych rozmiarach, które stanowią praktyczne uzupełnienie dla dwóch pozostałych serii noży Global – G i GS.

Niewielki nóż przeznaczony do obierania owoców i warzyw, pomocny także w czynnościach wymagających niecodziennej precyzji, takich jak szypułkowanie truskawek, oprawianie krewetek czy dekoracyjne nacinanie pieczarek. Cienkie, ostro zakończone ostrze połączone z wygodną, płaską rękojeścią ułatwia kontrolę nad nożem i niweluje uczucie dyskomfortu.
 
Ostrze: Stal nierdzewna CROMOVA 18 (18% chromu)
Twardość: 56-58 HRC
Długość ostrza: 8 cm
Waga: 62g


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt