Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż Hammred Yangi Sashimi 21 cm

producent: Kyocera
symbol: NOZSTALTOJHAMYASA21
575,90  cena netto: 468,21 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Stalowe ostrze
  • Długość ostrza: 21 cm
  • Rączka: Drewno Magnoliowe
  • Wyprodukowano w Japonii

Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Klasyczna, ręczna praca Japońskich rzemieślników. Klingę wykonano z tradycyjnej, rdzewnej stali "Shirogami" okutej wysokowęglową stalą młotkowaną o różnej twardości.

Tojiro Hammred to tradycyjne dzieło sztuki, połączenie niesamowitej ostrości z duchem klasycznego ostrza (faktura młotkowania stali widoczna i wyczuwalna na klindze). Noże z tej serii produkowane są ręcznie (łącznie 2 warstwy).

Sashimi jest typowym japońskim nożem, głównie przeznaczonym do krojenia świerzych ryb na cienkie, wręcz przezroczyste plastry. Bardzo praktyczny podczas przygotowywania sushi i innych portaw, które w swej doskonałości wymagają niezwykłego kunsztu, precyzyji i czystego cięcia. Jego długie, wąskie i sztywne ostrze zapewnia precyzję a naostrzenie tylko jednej strony - czyste cięcie.

Ostrze: Wysokiej klasy 2 warstwowa rdzewna stal Shirogami (klinga dwustronnie ostrzona)

Długość ostrza: 21 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż Hammred Yangi Sashimi 21 cm
Rodzaj ostrza
Stalowe
Waga [gram]
121
Twardość ostrza
62+/-1 HRC
Długość ostrza [cm]
21
Rączka
Drewno Magnoliowe
Kolor rączki
b.d.
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt