Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż Sashimi Kyotop 20 cm

marka produktu: Kyocera
kod producenta: KT-200-HIP-D
symbol: NOZCERKYOSASHI20
EAN: 4960664473595
1 347,90  cena netto: 1 095,85 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Ceramiczne ostrze - lekkie i trwałe
  • Długość ostrza: 20 cm
  • Rączka: drewno Pakka
  • Wyprodukowano w Japonii

Najbardziej zaawansowane noże ceramiczne na świecie, w 100% wytwarzane ręcznie. Rękojeść wykonano z polerowanego drewna Pakka ostrze natomiast jest najczystszą i najtwardszą ceramiką na świecie (stosowaną do produkcji noży). Klinga jest spiekana w temperaturze 1500oC i pod ciśnieniem do 20 000 t/m2 (Hot Isostatic Pressing Process).

Sashimi jest typowym japońskim nożem kuchennym, głównie przeznaczonym do krojenia świeżych ryb na cienkie, wręcz przezroczyste plastry oraz bardzo praktyczny podczas przygotowywania sushi i innych potraw, które w swej doskonałości, wymagają niezwykłego kunsztu, precyzji i czystego cięcia. Jego długie, wąskie i sztywne ostrze zapewnia precyzję, naostrzenie tylko jednej strony - czyste cięcie a podwójnie wypalana ceramika z której wykonano ostrze gwarantuje, że wszystkie potrawy zachowają swój naturalny smak, nie stracą witamin a sam nóż będzie nam służył przez wiele lat, bez konieczności częstego ostrzenia.

Ostrze - Wysokiej klasy, podwójnie wypalana, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu.

Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem. Jak wiadomo sałatę rwie się, ponieważ po kontakcie z metalem ciemnieje, ogórki obiera się z odpowiedniej strony, aby nie miały goryczki itd. nożem ceramicznym można kroić sałatę, obierać i kroić ogórki (z każdej strony) oraz inne warzywa i owoce bez obaw o ich smak i wartości odżywcze.

Długość ostrza: 20 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Nóż Sashimi Kyotop 20 cm
Rodzaj ostrza
Ceramiczne ostrze
Kolor ostrza
Czarny
Długość ostrza [cm]
20
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Zastosowanie
Uniwersalny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt