Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż do pieczywa Sha Ra Ku Mono 23 cm

producent: Fujitora Industry
symbol: nozstashara23piecz
354,90  cena netto: 288,54 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Stalowe ostrze
  • Długość ostrza: 23 cm
  • Rączka: Stal nierdzewna 18-8
  • Wyprodukowany w Japonii

Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Przyciągający wzrok wzór rękojeści, przywodzi na myśl tradycyjny miecz samurajski podczas gdy można w niej dostrzec podobieństwa do miejskich okien. Klingę wykonano z wykorzystaniem stali Molibdenowo Wanadowej jako materiał bazowy (stosowany również do produkcji skalpeli). Rękojeść płynnie połączono z klingą dzięki czemu nóż jest higieniczny i ergonomiczny. Noże Sha Ra Ku Mono doskonale sprawdzają się zarówno w amatorskich jak i profesjonalnych kuchniach.

Wykonany z Japońską starannością nóż, który świetnie sobie radzi zarówno z twardą skórką świeżego chleba jak i miękkim puchem gorącej bułki. Nóż ten posiada długie aż 23cm ostrze, które pozwala na komfortowe krojenie nawet naprawdę dużych bochenków.

Ostrze: Wysokiej jakości stal nierdzewna (Molibdenowo Wanadowa)

Długość ostrza: 23 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż do pieczywa Sha Ra Ku Mono 23 cm
Rodzaj ostrza
Stalowe
Waga [gram]
168
Długość ostrza [cm]
23
Rączka
Stal nierdzewna
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt