Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż do obierania Sha Ra Ku Mono 9 cm

producent: Fujitora Industry
symbol: nozstashara9obie
348,90  cena netto: 283,66 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Stalowe ostrze
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Rączka: Stal nierdzewna
  • Wyprodukowany w Japonii
Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Przyciągający wzrok wzór rękojeści, przywodzi na myśl tradycyjny miecz samurajski podczas gdy można w niej dostrzec podobieństwa do miejskich okien. Klingę wykonano z wykorzystaniem stali Molibdenowo Wanadowej jako materiał bazowy (stosowany również do produkcji skalpeli). Rękojeść płynnie połączono z klingą dzięki czemu nóż jest higieniczny i ergonomiczny. Noże Sha Ra Ku Mono doskonale sprawdzają się zarówno w amatorskich jak i profesjonalnych kuchniach.

Mały, 9 cm nóż kuchenny, idealny do obróbki małych powierzchni. Krótkie i cienkie ostrze pozwala na łatwe manewrowanie a zaostrzony czubek pomaga w wykrawaniu niechcianych miejsc w owocach i warzywach.

Ostrze: Wysokiej jakości stal nierdzewna (Molibdenowo Wanadowa)

Długość ostrza:
9 cm

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż do obierania Sha Ra Ku Mono 9 cm
Rodzaj ostrza
Stalowe
Waga [gram]
47
Długość ostrza [cm]
9
Rączka
Stal nierdzewna 18-8
Zastosowanie
Uniwersalny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt