Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Zestaw czarny nóż kuchenny Santoku 14 cm + czarna tarka do sera

producent: Kyocera
symbol: NOCEZESSANBKTARSERBK
345,90  cena netto: 281,22 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl

W zestawie: ceramiczny nóż kuchenny Santoku 14cm z czarną rączką + czarna tarka do sera

 

ZESTAW CERAMICZNY NÓŻ KUCHENNY SANTOKU 14CM Z CZARNĄ RĄCZKĄ + CZARNA TARKA DO SERANÓŻ KUCHENNY SANTOKU 14CM Z CERAMICZNYM OSTRZEMSeria kuchennych noży ceramicznych z charakterystycznym i niezwykle oryginalnym, białym ostrzem które w połączeniu z kolorową rączką i niezwykłymi zaletami szlachetnej ceramiki, robią nie tylko bardzo efektowne wrażenie wizualne ale i sam sposób w jaki radzą sobie z krojeniem pozostawia metalowe odpowiedniki daleko w tyle.

Japoński typ noża kuchennego głównie do ziół i warzyw. Cechą charakterystyczną dla tego modelu jest obniżony czubek, który znacznie ułatwia szatkowanie oraz szerokie ostrze, na które można zgarnąć pokrojone produkty i przenieść np. do sałatki.

Ostrze - najwyższej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).

Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem (w przypadku metalowego/stalowego ostrza część warzyw zmienia smak i kolor np. sałata ciemnieje).

Długość ostrza - 14 cm

CZARNA TARKA DO SERÓWTarka do sera ścierająca na płatki charakteryzuje się niesamowitym desingiem i elegancją. Jest idealnie wyprofilowana tak, aby mogła stać na blacie/półce w kuchni.

Wysokość - 28 cm
Kolor: Czarny


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt