Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż ceramiczny Santoku 14 cm

producent: Kyocera
symbol: nozcerclabial14
392,90  cena netto: 319,43 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Ceramiczne ostrze - lekkie i trwałe
  • Seria Classic
  • Długość ostrza: 14 cm
  • Rączka: Drewno Pakka
  • Wyprodukowany w Japonii
Jak diamenty czy szafiry, elementy ceramiczne w naturze kształtują tysiące lat krystalizacji, ekstremalne temperatury i ciśnienie dosłownie ton. W efekcie powstaje czysty, gęsty i wytrzymały materiał 50% twardszy od stali i zbliżony do diamentu.

Seria Classic to połączenie wyjątkowych ostrzy Kyocera z elegancją polerowanego drewna Pakka. Całość zespolono za pomocą trzech stalowych nitów i zapakowano w eleganckie pudełko.

Japoński typ noża kuchennego, głównie do ziół i warzyw. Cechą charakterystyczną dla tego modelu jest obniżony czubek, który znacznie ułatwia szatkowanie oraz szerokie ostrze, na które można zgarnąć pokrojone produkty i przenieść np. do sałatki.

Ostrze: Wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).

Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem. Jak wiadomo sałatę rwie się, ponieważ po kontakcie z metalem ciemnieje, ogórki obiera się z odpowiedniej strony, aby nie miały goryczki itd. nożem ceramicznym można kroić sałatę, obierać i kroić ogórki (z każdej strony) oraz inne warzywa i owoce bez obaw o ich smak i wartości odżywcze.

Długość ostrza: 14 cm
Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż ceramiczny Santoku 14 cm
Rodzaj ostrza
Ostrze ceramiczne
Kolor ostrza
Czarny
Długość ostrza [cm]
14
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Zastosowanie
Uniwersalny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt