Zgłoś sugestię

Nóż Szefa Pro 21 cm

producent: Fujitora Industry
symbol: nozstapro21szef
EAN: 4960375138899
598,90  cena netto: 486,91 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
darmowa dostawa
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Stalowe ostrze
  • Długość ostrza: 21 cm
  • Rączka: Stal nierdzewna
  • Wyprodukowany w Japonii
Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Seria wyjątkowo ostrych, trzy warstwowych noży Japońskiej marki Tojiro. Klingę tworzy kompozycja stali nierdzewnej o twardości 60HRC. Rękojeść natomiast została tak zaprojektowana, aby nóż nie wyślizgiwał się z mokrej dłoni.

Najbardziej wszechstronny nóż kuchenny. Używany do cięcia, krojenia, szatkowania i plastrowania. Wystarczająco długi, aby można było nim kroić nawet naprawdę duże rzeczy i odpowiednio wyprofilowany, aby swobodnie można było przesuwać go w obydwie strony.

Ostrze: Wysokiej jakości, trzy warstwowa stal nierdzewna: Rdzeń - VG-10 okuty stalą SUS410

Długość ostrza: 21 cm
Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż Szefa Pro 21 cm
Rodzaj ostrza
Stalowe
Twardość ostrza
60+/-1 HRC
Waga [gram]
158
Długość ostrza [cm]
21
Rączka
Stal nierdzewna
Zastosowanie
Uniwersalny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt