Zgłoś sugestię

Nóż do porcjowania Tojiro Western DP 21 cm

marka produktu: Fujitora Industry
symbol: nozstatojidp21porc
EAN: 4960375038267
578,90  cena netto: 470,65 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
darmowa dostawa
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Stalowe ostrze
  • Najwyższa jakość wykonania
  • Długość ostrza: 21 cm
  • Rączka: Eco Wood
  • Wyprodukowany w Japonii

Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Profesjonalna linia noży wykonanych z trzywarstwowej stali oraz ekologicznej rączki wykonanej z drewna i tworzywa scalonych razem pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Nóż ten jest przeznaczony do krojenia drobiu, pieczeni, szynki itp. po ugotowaniu lub upieczeniu. Ostrze jest znacznie węższe i cieńsze od tradycyjnych noży, przez co można ciąć przez całą grubość bardziej płynnie i dokładnie, podczas gdy grubszy nóż klinuje się i szarpie mięso.

Ostrze: Wysokiej jakości, trzy warstwowa stal nierdzewna.

Rękojeść: "Eco wood" połączenie mączki oraz wiórek drzewnych z tworzywem wstrzykiwanym pod bardzo wysokim ciśnieniem. Dzięki temu procesowi rączka jest wytrzymała jak drewno pakka będąc przy tym praktycznie odporną na zmiany temperatur.

Długość ostrza: 21 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Nóż do porcjowania Tojiro Western DP 21 cm
Rodzaj ostrza
Stalowe
Twardość ostrza
60+/-1 HRC
Długość ostrza [cm]
21
Rączka
Eco Wood
Kolor rączki
Czarny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt