Zgłoś sugestię

Nóż do obierania Tojiro Western DP 9 cm

marka produktu: Fujitora Industry
symbol: nozstatojidp9
EAN: 4960375038007
358,90  cena netto: 291,79 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
darmowa dostawa
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Ostrze stalowe
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Najwyższa jakość wykonania 
  • Rączka: Eco Wood
  • Wyprodukowany w Japonii

Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii, a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Profesjonalna linia noży wykonanych z trzywarstwowej stali oraz ekologicznej rączki wykonanej z drewna i tworzywa scalonych razem pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Nóż kuchenny o długości 9 cm, idealny do obróbki małych powierzchni. Krótkie i cienkie ostrze pozwala na łatwe manewrowanie, a zaostrzony czubek pomaga w wykrawaniu niechcianych miejsc w owocach i warzywach.

Ostrze: Wysokiej jakości, trzy warstwowa stal nierdzewna

Rękojeść: "Eco wood" połączenie mączki oraz wiórek drzewnych z tworzywem wstrzykiwanym pod bardzo wysokim ciśnieniem. Dzięki temu procesowi rączka jest wytrzymała jak drewno pakka będąc przy tym praktycznie odporną na zmiany temperatur.

Długość ostrza: 9 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Nóż do obierania Tojiro Western DP 9 cm
Rodzaj ostrza
Stalowe
Twardość ostrza
60+/-1 HRC
Waga [gram]
55
Długość ostrza [cm]
9
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Zastosowanie
Uniwersalny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt