Zgłoś sugestię

Smar Teflon PTFE GS12 15ml

marka produktu: STAR BLUBIKE
kod producenta: STA102
symbol: STA102
EAN: 8020617201029
14,90  cena netto: 12,11 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 14,01 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 13,11 zł
wysyłka od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny

Smar Teflon PTFE GS12 15ml to produkt wysokiej jakości. Jest zaawansowanym technologicznie preparatem do smarowania i zabezpieczania ruchomych części. Polecany na różnego rodzaju forach tematycznych.


  • wysoka jakość
  • zaawansowana technologia
  • wysoka płynność pracy 
  • z dodatkiem polimerów
  • do sterów, suportów, sztyc oraz łożysk
  • pojemność: 15 ml

 

Smar Teflon PTFE GS12 15ml to profesjonalna substancja z dodatkiem polimerów PTFE. Występujące w składzie fluorki pozwalają chronić przed drastycznymi tarciami ruchomych części. Polepsza rozruch oraz gwarantuje wysoką płynność pracy w ruchu. Stosowany we wszystkich sytuacjach wymagających zapewnieniu wysokiej wydajności od zastosowania w przemyśle po rekreację. Przeznaczony do sterów, suportów, sztyc oraz łożysk. 

 
 

 

Star BluBike to włoski producent smarów i środków do konserwacji, który swoją popularność zdobył dzięki środkom dedykowanym do nart i innego sprzętu zimowego. Po osiągnięciu sukcesu poszerzył ofertę o całkowicie nowe produkty, dedykowane specjalnie rowerom. Firma produkuje zaawansowane technologicznie substancje smarujące i konserwujące, takie jak nano-cząsteczkowe smary, syntetyczne smary ceramiczne, fluoropolimerowe i inne. Produkty oferowane przez Star BluBike cieszą się co raz większą popularnością i są często polecane na różnego rodzaju forach tematycznych.


 

Cechy produktu Smar Teflon PTFE GS12 15ml
Pojemność
15ml
Zastosowanie
redukcja tarcia części ruchomych
Dodatkowe informacje
zaawansowana technologia
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade