Zgłoś sugestię

Odtłuszczacz BIO CHAIN CLEANER 250ml

marka produktu: STAR BLUBIKE
kod producenta: STA011
symbol: KONSROWSTA011
EAN: 8020617200114
17,50  cena netto: 14,23 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 16,10 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 14,53 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
wysyłka od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Przedstawiamy Państwu zaawansowany technologicznie preparat do odtłuszczania rowerowych elementów. W ponad 95% wykonany z naturalnych składników. Bezpieczny dla środowiska. Odpowiednio przechowywany zachowuje swoje właściwości przez 2 lata. Pojemność: 250ml. 


  • Naturalne składniki
  • Idealny do usuwania smaru
  • Biodegradowalny
  • Pojemność: 250ml

 

Star BluBike to włoski producent smarów i środków do konserwacji, który swoją popularność zdobył dzięki środkom dedykowanym do nart i innego sprzętu zimowego. Po osiągnięciu sukcesu przyszedł czas na poszerzenie oferty o całkowicie nowe produkty, dedykowane specjalnie rowerom. Firma produkuje zaawansowane technologicznie substancje smarujące i konserwujące, takie jak nano-cząsteczkowe smary, syntetyczne smary ceramiczne, fluoropolimerowe i inne. Produkty oferowane przez Star BluBike cieszą się co raz większą popularnością i są często polecane na różnego rodzaju forach tematycznych. 

 

Markowy odtłuszczacz uzyskany z naturalnych ekstraktów - w ponad 95% biodegradowalny. BIO CHAIN CLEANER został stworzony specjalnie z myślą o łańcuchach rowerowych oraz wszelkich elementach wymagających smarowania.
Preparat dzięki swemu naturalnemu składowi jest w pełni biodegradowalny, a co za tym idzie przyjazny dla środowiska. Nie dość, że zadba o nasz drogocenny rower, to jeszcze wesprze ochronę środowiska naturalnego.

 

Dodatkowym atutem oferowanego preparatu jest fakt, iż przechowywany w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu i w odpowiednich warunkach zachowa swoje właściwości przez 2 lata.

 

Zastosowanie: przeznaczony do czyszczenia wszystkich natłuszczonych elementów. W przypadku łańcuchów rowerowych zaleca się czyszczenie szczotką lub specjalnym przyrządem. Trudno dostępne miejsca zaleca się czyścić za pomocą ściereczki nawilżonej płynem. Po zakończonym czyszczeniu wystarczy pozostawić elementy na świeżym powietrzu do całkowitego wysuszenia. Elementy wymagające ponownego smarowania należy dokładnie nasmarować na nowo.

 

Uwagi dotyczące bezpieczeństwa: Trzymać z dala od dzieci. 


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Cechy produktu Odtłuszczacz BIO CHAIN CLEANER 250ml
Pojemność
250 ml
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade