Zgłoś sugestię

Spray do gumy i plastiku Silicon Spray 200ml

marka produktu: STAR BLUBIKE
producent lub importer: SAKS
kod producenta: STA008
symbol: SPRAYSILISTA008
EAN: 8020617200084
22,00  cena netto: 17,89 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 20,24 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 18,26 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 3 dni
dostawa od: 8,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Przedstawiamy Państwu uniwersalny spray z dodatkiem silikonu dedykowany do manetek, opon, skóry, tworzyw sztucznych, części metalowych - każdej powierzchni narażonej na zużycie i tarcie. Smaruje, chroni, nabłyszcza. Pojemność: 200ml.


  • Smaruje, chroni, nabłyszcza
  • Pojemność: 200ml
  • Przeznaczenie: manetki, opony, skóra, tworzywa sztuczne, części metalowe i chromowane, wszelkie powierzchnie ścierające się
  • Łatwy w nakładaniu

 

Star BluBike to włoski producent smarów i środków do konserwacji, który swoją popularność zdobył dzięki środkom dedykowanym do nart i innego sprzętu zimowego. Po osiągnięciu sukcesu przyszedł czas na poszerzenie oferty o całkowicie nowe produkty, dedykowane specjalnie rowerom. Firma produkuje zaawansowane technologicznie substancje smarujące i konserwujące, takie jak nano-cząsteczkowe smary, syntetyczne smary ceramiczne, fluoropolimerowe i inne. Produkty oferowane przez Star BluBike cieszą się co raz większą popularnością i są często polecane na różnego rodzaju forach tematycznych.

 

Silicon Spray jest specjalistycznym środkiem, który smaruje i chroni wszystkie ruchome elementy roweru. Dedykowany jest przede wszystkim do każdej części narażonej na tarcie oraz zużycie.

 

Po aplikacji Silicon Spray pozostawia ochronny filtr, który wspiera utrzymanie czystości oraz suchości na powierzchni nasmarowanych elementów.

 

 

Dodatkowe informacje:

  • chroni, smaruje, nabłyszcza
  • może być stosowany do łańcuchów, amortyzatorów i łożysk
  • przeznaczenie: manetki, opony, skóra, tworzywa sztuczne, części metalowe i chromowane, wszelkie powierzchnie ścierające się

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Cechy produktu Spray do gumy i plastiku Silicon Spray 200ml
Pojemność
200 ml
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt