Zgłoś sugestię

ZESTAW płaskich kabli USB do Apple iPhone 5 3KOLOR

producent: Pozostali
30,90  cena netto: 25,12 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 29,10 zł
dostawa od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Zestaw kabli USB do urządzeń APPLE
  • W ZESTAWIE TANIEJ!
  • 3 płaskie kable USB
  • kolory: czarny + biały + czerwony
  • typ złącza: apple lightning

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy ekonomiczny zestaw 3 kabli USB do urządzeń Apple. Zawiera w sobie kable w postaci cienkiej taśmy, służące do transmisji danych i ładowania.

Polecamy zestaw każdemu Applowiczowi, który szuka odpowiednich akcesoriów do swojego sprzętu! Na prezent lub dla siebie; podarunek od serca i na każdą okazję!

Nasze produkty są dostosowane i dedykowane specjalnie do Twojego urządzenia, a dobra cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania, sprawia że każdy gadżet czy też zestaw jest atrakcyjną okazją nie do przegapienia!

Płaski kabel USB? To alternatywa dla zwykłego i nudnego kabla ładującego. Nasz kabel występuje w formie płaskiej tasiemki, która nie plącze się ani nie niszczeje z czasem! Łatwo się zwija i przechowuje; w dodatku jakości dorównuje produktom firmy Apple. Występuje w żywych kolorach i posłuży wszędzie tam, gdzie iPhone potrzebuje połączenia ze światem.

Zestaw kompatybilny z: urządzeniami Apple z gniazdem apple lightning (np. iPhone 5)


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade