Zgłoś sugestię

Kabel micro USB Forever

marka produktu: Forever
kod producenta: T_0012101
symbol: AKGSMKABMICUSBBK
EAN: 5900495323750
7,60  cena netto: 6,18 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 6,99 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 6,31 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,50 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Zapraszamy do zakupu kabla micro USB firmy Forever w kolorze czarnym. Prodtuk umożliwia szybki przesył danych oraz bezpieczne ładowanie. Przewód posiada funkcję ładowania oraz przesyłu danych. 


  • Kabel micro USB
  • Od znanego producenta akcesoriów GSM - Forever
  • Umożliwia szybki przesył danych
  • Oraz bezpieczne ładowanie

Dla tych, którzy poszukują przymierza wyśmienitej jakości z naprawdę atrakcyjną ceną, mamy dziś kable micro USB od Forever.

Forever jako znany producent akcesoriów GSM codziennie przychodzi z pomocą użytkownikom urządzeń mobilnych, prezentując coraz to nowsze i ciekawsze gadżety zaraz obok klasycznych produkcji, odznaczających się wysoką jakością wykonania. Nabywając akcesoria of Forever, możemy być pewni iż inwestujemy w produkt, który nie tylko spełni wszystkie nasze oczekiwania, ale i posłuży na lata.

Dziś w ofercie kabel klasycznej formy, dla każdego urządzenia z gniazdem microUSB. Przewód dzięki wysokiej jakości wykonaniu, zapewni szybkie ładowanie urządzenia oraz bezpieczny transfer danych.

Kabel wykonany jest z wytrzymałego silikonu. Materiał jest odporny na pęknięcia i przetarcia, co daje gwarancję długiego użytkowania w niezwykle dobrej cenie.


Produkt dopuszczony do obrotu w RP, posiada certyfikat CE. Kraj pochodzenia CRP.

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade