Zgłoś sugestię

ZESTAW iPhone 5 PINK etui GreenGo + płaski kabel USB Apple Lightning + Folia ochonna (przód i tył)

producent: Pozostali
22,26  cena netto: 18,10 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 20,48 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 18,95 zł
dostawa od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Zestaw iPhone 5 PINK
  • W ZESTAWIE TANIEJ!
  • Etui + kabel + folia ochronna = kompleksowy prezent dla każdego Applowicza
  • Etui GreenGo - skórzana elegancja w ochronie Twojego iPhona
  • Płaski kabel USB - ciekawa alternatywa zwykłego kabla ładującego
  • Folia ochronna przód + tył - zapewni obudowie Twojego telefonu nowy, nieskazitelny i wolny od zarysowań wygląd

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy kompleksowy zestaw iPhone 5 PINK. Zawiera w sobie etui, kabel USB oraz podwójną folię ochronną, czyli wszystko co trzeba Twojemu iPhonowi.

Polecamy zestaw każdemu Applowiczowi, który szuka odpowiednich akcesoriów do swojego sprzętu! Na prezent lub dla siebie; podarunek od serca i na każdą okazję!

Nasze produkty są dostosowane i dedykowane specjalnie do Twojego urządzenia, a dobra cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania, sprawia że każdy gadżet czy też zestaw jest atrakcyjną okazją nie do przegapienia!

Etui - dla stylowej ochrony telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi! Pokrowce z serii GreenGo są odpowiedzią na tempo życia codziennego, dając użytkownikom Apple stylowe ale i praktyczne gadżety, które nie pozwolą na obicia, obtarcia, czy zarysowania! W dodatku wnętrze etui wyłożone jest miękkim welurem, które delikatnie osłania ekran LCD telefonu i nie pozostawia na nim śladów. Występują zawsze w żywych, modnych kolorach.

Kabel USB - alternatywa dla zwykłego i nudnego kabla ładującego. Nasz kabel występuje w formie płaskiej tasiemki, która nie plącze się ani nie niszczeje z czasem! Łatwo się zwija i przechowuje; w dodatku jakości dorównuje produktom firmy Apple. Występuje w żywych kolorach i posłuży wszędzie tam, gdzie iPhone potrzebuje połączenia ze światem.

Folia ochronna - wspomaga i uzupełnia ochronę Twojego telefonu! Choć może się wydawać, że etui to już strzał w dziesiątkę, niestety nawet najlepszy pokrowiec nie uchroni delikatnej obudowy Appla przed mikro zarysowaniami, które z czasem powodują iż telefon traci na estetycznym wyglądzie. My do eleganckiego etui oferujemy jeszcze folię ochronną, która nałożona na przednią i tylną obudowę, ochroni jej powłokę przed uszkodzeniami.


Szczegółowy opis etui: TUTAJ
Szczegółowy opis kabla: TUTAJ
Szczegółowy opis folii: TUTAJ


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade