Zgłoś sugestię

Zaufaj głośnikowi

utworzono 2018-12-12

GŁOŚNIKI


Kupno głośnika przez internet to często, o ile nie mamy już ustalonych preferencji, kupowanie kota w worku. Przez sieć możemy co prawda zobaczyć towar ale już nie odczuć jak gra. Porównując statystyki wybranych głośników można zagubić się w gąszczu dziwnych odznaczeń (pasma przenoszenia, wymiary subwoofera, 2 x 13W...). Nagranie głośnika, nawet dobrym sprzętem, nie zagwarantuje że słuchając go w słuchawkach na swoim komputerze będziemy mieć poprawne wrażenia odnośnie działania tego sprzętu. Do tego dochodzą niuanse których producenci w swoich zestawieniach nie ujmują, np. ogólna jakość wykonania, wygoda przenoszenia i komfort użytkowania. Możemy pójść do jednego z dużych sklepów wielkopowierzchniowych z elektroniką gdzie być może parę modeli będzie wystawionych do swobodnego testowania ale ciężko jest skupić się na brzmieniu i głośności urządzenia jeśli wokół nie tylko gra muzyka w sklepie ale i z innych testowanych głośników. A żeby ustalić własne zdanie na ten temat trzeba przecież co najmniej parę głośników przesłuchać...
Na szczęście my przeprowadziliśmy własny test głośników spośród wszystkich w naszej ofercie!
Z góry zaznaczę, że wszystkie nasze głośniki mają swoje zastosowanie i mogą zadowolić klienta szukającego takiego a nie innego urządzenia. Każdy wie, że zbyt duży wybór jest tak samo zły jak brak wyboru więc aby ułatwić Państwu zakupy wybraliśmy po jednym zwycięzcy w każdej kategorii i pokrótce omówimy je poniżej.


WEWNĄTRZMedia-Tech BOOMBOX MT3145

Nasz zdecydowany faworyt - obsługa jest bardzo wygodna, zmiana pomiędzy radiem FM a puszczaniem muzyki np. z telefonu przez bluetooth to kwestia wciśnięcia jednego przycisku. Obsługuje połączenie z telefonem (lub innym urządzeniem do puszczania muzyki) zarówno przez bluetooth jak i dołączony kabelek. Czytelny wyświetlacz LED już z daleka informuje nas jaka opcja jest obecnie wybrana. Połączenie bluetooth nie jest zrywane nawet przez parę grubych ścian. Głośnik potrafi grać bardzo głośno a jakość muzyki jest powyżej średniej dla tej półki cenowej. 3 głośniki w drewnianej obudowie brzmią naprawdę zaskakująco dobrze. Dołączony do zestawu pilot pozwala zmieniać głośność/utwory bez ruszania się z miejsca. Za znak jakości może świadczyć fakt, że aktywnie korzystamy z niego w naszym biurze, codziennie :)


ZEWNĄTRZ


California Access Skull Rock

Kombajn wśród głośników. Nie tylko jest mniejszy i lżejszy od wyżej wymienionego (co czyni go bardziej przenośnym modelem) ale oferuje również funkcję powerbanku! Jeśli nie podładujemy telefonu w trakcie słuchania muzyki, akumulator starczy na około 10 godzin przy średniej głośności co jest naprawdę dobrym wynikiem. Zaimponował nam jednak inną cechą - swoją "twardością". Schowany za stalowym pancerzem we wzmocnionej, uszczelnionej obudowie oprze się bardzo brutalnemu traktowaniu. Niestraszna mu woda i pył co czyni go idealnym wyborem na wycieczki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał, specjalista ds. sprzedaży

Gdynia 12/12/18

Seltrade