Zgłoś sugestię

Wielka moc głośnika

utworzono 2018-11-09

GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY


W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi nosi przy sobie smartfon. Urządzenie zastępujące parędziesiąt innych (żeby wymienić tylko parę- telefon, budzik, kalkulator, komputer, notes, aparat, dyktafon...) stało się naprawdę niezbędne w codziennym życiu. Dzięki dodatkowym programom telefon może symulować działanie jeszcze większej gamy urządzeń. Niestety póki co nie można ingerować w fizyczną budowę smartfona- jeśli np. głośnik w urządzeniu gra naszym zdaniem za cicho lub zbyt niewyraźnie nie mamy wyboru- musimy albo kupić inny telefon za parę tysięcy złotych albo... głośnik bezprzewodowy.
W porównaniu do ceny nowego smartfona to mały wydatek a głośnik może sprawić mnóstwo frajdy nie tylko nam ale i naszym znajomym. Ilość jego zastosowań ogranicza tylko wyobraźnia – od wzmacniania muzyki z telefonu przez imprezy plenerowe po wideokonferencje.
Ilość głośników bezprzewodowych jest bardzo duża- produkowane są w wielu różnych kształtach i kolorach, nie mówiąc o rozbieżnościach w mocy czy cenie. Poniżej prezentujemy wybrane modele z naszego sklepu.
Głośnik z lampką BS-750
Media-Tech MT3154

 


Media-Tech Boombox
JBL GO 2TechniSat Outdoor Sound IPX6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                      Michał, specjalista ds. sprzedaży

                                                                                                                                                       Gdynia 09/11/18r.

Seltrade