Zgłoś sugestię

Twister Power filtr do odkurzaczy workowych.

utworzono 2011-02-14
Filtr Twister Power to nowość na polskim rynku, jakiej jeszcze nie było!Filtr daje zwykłemu odkurzaczowi moc i możliwości drogich odkurzaczy bezworkowych.
Jeśli masz już dosyć czyszczenia worka odkurzacza z pyłu, kilogramów kurzu oraz śmieci, które zebrały się podczas odkurzania, filtr Twister Power jest rozwiązanym idealnym dla Ciebie.
Poza granicami naszego kraju filtr zyskał ogromną popularność oraz wiele pozytywnych opinii stając w czołówce tego typu rozwiązań. Przeprowadzając samodzielne testy filtra, mamy pewność, iż spełnia on swoje zadania i z całą pewnością możemy go Państwu polecić.

Do jego najważniejszych cech można zaliczyć:

  • bardzo proste składanie i równie proste użytkowanie
  • polepszanie cech odkurzacza (zwiększenie mocy ssącej odkurzacza)
  • zwiększenie ochrony silnika oraz worków w odkurzaczu (filtr skutecznie wyłapuje przedmioty, które mogłyby uszkodzić delikatne elementy odkurzacza)


Filtr Twister Power polecany jest również dla alergików ze względu na to, iż duża część kurzu zbiera się w filtrze, dzięki czemu nie jest ponownie rozdmuchiwana po pomieszczeniu wylotem powietrza z odkurzacza. Co więcej, w bardzo łatwy oraz przyjazny dla otoczenia sposób, można usunąć całą zawartość filtra - jedyne, co trzeba zrobić to zdemontować filtr i wyrzucić jego zawartość do kosza.

Teraz nie musisz kupować drogich odkurzaczy bezworkowych by móc doświadczyć wszystkich korzyści płynących z tego rodzaju urządzeń czyszczących.

Użytkowanie filtra zgodnie z instrukcją, daje pewność polepszenia możliwości odkurzacza, jak również zapewnia pełne zadowolenie z pracy filtra przez długi czas.

Już teraz zapoznaj się z nasza ofertą dotyczącą filtra Twister Power, dokonaj zakupu i spraw przyjemność sobie i swoim bliskim.


0
0
Dodaj komentarz

Seltrade