Zgłoś sugestię

Spray odtłuszczacz CHAIN CLEANER 400ml

marka produktu: STAR BLUBIKE
kod producenta: STA050
symbol: SPODTCHAICLEAN400
EAN: 8020617200503
25,52 
29,00 zł (~12%)
cena netto: 20,75 zł
cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 24,07 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 15,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Spray odtłuszczacz CHAIN CLEANER 400ml to produkt wysokiej jakości. Jest zaawansowanym technologicznie preparatem do odtłuszczania rowerowych elementów. Polecany na różnego rodzaju forach tematycznych.


  • wysoka jakość
  • zaawansowana technologia
  • do odtłuszczania rowerowych elementów
  • nie uszkadza innych części
  • pojemność: 400 ml

Spray odtłuszczacz CHAIN CLEANER 400 ml został stworzony specjalnie z myślą o łańcuchach rowerowych, wymagających smarowania. Szybko czyści i odtłuszcza. Nie wpływa agresywnie na części rowerowe, lakier, elementy z tworzywa oraz z carbonu. 

 

W przypadku łańcuchów rowerowych zaleca się czyszczenie szczotką lub specjalnym przyrządem. Trudno dostępne miejsca zaleca się czyścić za pomocą ściereczki nawilżonej płynem. Po zakończonym czyszczeniu wystarczy pozostawić elementy na świeżym powietrzu do całkowitego wysuszenia. Elementy wymagające ponownego smarowania należy dokładnie nasmarować na nowo.

 

Uwagi dotyczące bezpieczeństwa: Trzymać z dala od dzieci. 

 

 

 

 

Star BluBike to włoski producent smarów i środków do konserwacji, który swoją popularność zdobył dzięki środkom dedykowanym do nart i innego sprzętu zimowego. Po osiągnięciu sukcesu poszerzył ofertę o całkowicie nowe produkty, dedykowane specjalnie rowerom. Firma produkuje zaawansowane technologicznie substancje smarujące i konserwujące, takie jak nano-cząsteczkowe smary, syntetyczne smary ceramiczne, fluoropolimerowe i inne. Produkty oferowane przez Star BluBike cieszą się co raz większą popularnością i są często polecane na różnego rodzaju forach tematycznych.

 

 

Cechy produktu Spray odtłuszczacz CHAIN CLEANER 400ml
Pojemność
400ml
Zastosowanie
do odtłuszczania rowerowych elementów
Dodatkowe informacje
nie uszkadza innych części
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt