Zgłoś sugestię

Siatka ochronna przeciw ptakom zielona 5x10m

marka produktu: Exoflora
kod producenta: EXOSIATKA5X10
symbol: EXOSIATKA5X10
EAN: 2009900032126
25,37 
32,12 zł (~21%)
cena netto: 20,63 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 32,12 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 9,95 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl

Siatka jest świetnym rozwiązaniem do zabezpieczenia owocujących drzew oraz krzewów przed niszczeniem i wyjadaniem ich przez dzikie ptaki. Wykonana jest z wytrzymałego na niekorzystne warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Jest bardzo lekka oraz łatwa w rozkładaniu, dzięki czemu bez trudu narzucisz ją na drzewa lub krzewy. Można ja wykorzystać również w uprawie pnączy w tunelach foliowych oraz zabezpieczyć basen lub oczko wodne przed spadającymi liśćmi, lub innymi zanieczyszczeniami. 


  • materiał: tworzywo sztuczne
  • wymiar: 5x10 m 
  • wielkość oczek: 2x2cm
  • kolor: zielony
  • przeznaczenie: ochrona drzew i krzewów przed ptakami
  • wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • lekka i łatwa w rozkładaniu

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego siatka, to skuteczne rozwiązanie do zabezpieczenia owoców na drzewach i krzewach przed uszkodzeniem i wyjadaniem ich przez ptaki. Jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe, co skutecznie wpłynie na długą żywotność oraz używanie przez następny sezon ogrodniczy. Jest łatwa w rozkładaniu oraz bardzo lekka, dzięki czemu bez trudu założysz ją na drzewa i krzewy. Rozmiar oczek oraz odpowiednia konstrukcja siatki przepuszcza wilgotność oraz nasłonecznienie czynniki, które są potrzebne do wzrostu. Doskonale sprawdzi się w ochronie krzaczków truskawek, malin lub borówek oraz drzew z małymi owocami tj. czereśnie, wiśnie, śliwki przed nalotem szpaków, lub innych gatunków ptaków.

Siatkę można wykorzystać również do zabezpieczenia basenów lub oczek wodnych przed liśćmi, gałązkami lub innymi niechcianymi zanieczyszczeniami. Używając siatki zmniejszysz szkodliwe działanie dzikich ptaków oraz zapobiegniesz stratom w sadzie, jakie mogą wyrządzić nieproszeni goście. Siatka jest bezpieczna dla roślin, nie uszkadza ich oraz nie ogranicza wzrostu. W zwoju znajduje się siatka o wymiarach 5x10m, z wielkością oczka 2x2cm.

Cechy produktu Siatka ochronna przeciw ptakom zielona 5x10m
Wymiary
5x10m
Kolor
Zielony
Materiał
tworzywo sztuczne
Rozmiar
oczko 2cm x 2cm
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt