Zgłoś sugestię

Siatka ochronna przeciw ptakom zielona 10x4m

marka produktu: NATURE
kod producenta: EXOSIATKA10X4
symbol: EXOSIATKA10X4
EAN: 8711338304235
44,16 
55,90 zł (~21%)
cena netto: 35,90 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 55,90 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 8,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Siatka jest świetnym rozwiązaniem do zabezpieczenia owocujących drzew oraz krzewów przed niszczeniem i wyjadaniem ich przez dzikie ptaki. Powstała z wytrzymałego na niekorzystne warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Jest bardzo lekka oraz łatwa w rozkładaniu, dzięki czemu bez trudu narzucisz ją na drzewa lub krzewy. Można ja wykorzystać również w uprawie pnączy w tunelach foliowych oraz zabezpieczyć basen lub oczko wodne przed zanieczyszczeniami, takimi jak opadające liście lub gałązki. 


  • materiał: tworzywo sztuczne
  • wymiar: 10x4m
  • wielkość oczek: 2x2cm
  • kolor: zielony
  • przeznaczenie: ochrona drzew i krzewów przed ptakami
  • wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • lekka i łatwa w rozkładaniu

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego siatka, to skuteczne rozwiązanie do zabezpieczenia owoców na drzewach i krzewach przed uszkodzeniem i wyjadaniem ich przez ptaki. Jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe, co skutecznie wpłynie na długą żywotność oraz używanie przez następny sezon ogrodniczy. Jest łatwa w rozkładaniu oraz bardzo lekka, dzięki czemu bez trudu założysz ją na drzewa i krzewy. Rozmiar oczek oraz odpowiednia konstrukcja siatki przepuszcza wilgotność oraz nasłonecznienie czynniki, które są potrzebne do wzrostu. Doskonale sprawdzi się w ochronie krzaczków truskawek, malin lub borówek oraz drzew z małymi owocami tj. czereśnie, wiśnie, śliwki przed nalotem szpaków, lub innych gatunków ptaków.

Siatkę można wykorzystać również do zabezpieczenia basenów lub oczek wodnych przed liśćmi, gałązkami lub innymi niechcianymi zanieczyszczeniami. Używając siatki zmniejszysz szkodliwe działanie dzikich ptaków oraz zapobiegniesz stratom w sadzie, jakie mogą wyrządzić nieproszeni goście. Siatka jest bezpieczna dla roślin, nie uszkadza ich oraz nie ogranicza wzrostu. W zwoju znajduje się siatka o wymiarach 10x4m, z wielkością oczka 2x2cm.

Cechy produktu Siatka ochronna przeciw ptakom zielona 10x4m
Wymiary
10x4m
Kolor
Zielony
Materiał
tworzywo sztuczne
Wielkość
oczko 2cm x 2cm
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt