Zgłoś sugestię

Sekator gąsiennicowy z piłą Lisi ogon Powermax 6604SB

marka produktu: Powermax
kod producenta: EXO6604SB
symbol: EXO6604SB
EAN: 2009900066046
57,90 
66,90 zł (~13%)
cena netto: 47,07 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 66,90 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 9,95 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
Sekator gąsiennicowy z piłą Lisi ogon Powermax 6604SB jest niezbedny podczas wiosennych i jesiennych prac w ogrodzie. Praktyczne i dwufunkcyjne narzędzie idealnie nadaje się do cięcia wszelkich gałązek znajdujących się na większej wysokości drzewa i mających grubość maksymalnie 25 mm. Dołączona do sekatora piła lisi ogon pozwoli na ścięcie również grubszych gałązek. Stalowy uchwyt służy do obsadzenia narzędzia na trzonek teleskopowy 6610E (brak w zestawie). Sekator z piłą jest łatwy w użyciu, co pozwoli cieszyć się komfortową pracą, a dzięki strannemu wykonaniu narzedzie posłuży na nie jeden sezon ogrodniczy.

  • grubość gałązek do cięcia: 25 mm
  • materiał wykonania ostrza: stal i teflon
  • materiał wykonania uchwytu: stal
  • wymaga obsadzenia na trzonku (brak w zestawie)
  • idealny i niezbędny podczas prac w ogrodzie
  • świetny pomysł na prezent

Połączenie dwóch narzędzi piły lisi ogon i sekatora ułatwią oraz zapewnią komfortową pracę podczas cięcia pięlęgnacyjnego i usuwania niepotrzebnych gałęzi. Sekator przeznaczony jest do cięcia gąłązek o grubości do 25 mm, znajdujących się na wyższych partiach drzew, natomiast piła doskonale poradzi sobie z grubszymi gałązkami. Metalowy uchwyt z otworem służy do oprawienia narzędzia na trzon teleskopowy 6610E lub na inną dowolną tyczkę z którą sekator będzie współpracował. Wykonane z hartowanej stali ostrze pokryte jest powłoką teflonową, która zapobiega przyklejaniu się ścinanych fragmentów, oraz chroni ostrze przed korozją i ścieraniem. 

Sekator z piłą jest łatwy w użyciu. Po osadzeniu na trzonek wystarczy skierować ostrze narzędzia do gałązki którą chemy ściąć, następnie pociągnąć za dołączoną do sekatora linkę, która odpowiedzialna jest za poruszanie się mechanizmu gąsiennicowego narzędzia. Odpowiednie cięcie powinno być wykonane skośnie nad ewentualnym pąkiem.

Zalety gąsiennicowego sekatora z piłą:

  • łatwy w użyciu
  • prosty i trwały
  • pozwoli dotrzeć do wyżej położonych gałęzi
  • ostrze ze stali hartowanej z powłoką teflonową

Prezentowany produkt jest również świetnym pomysłem na upominek dla miłośników, lubiących porządki w ogrodzie. Narzędzie z pewnością posłuży na dłuższy czas zapewniając wygodną, nie obciążającą dłoni pracę.

Cechy produktu Sekator gąsiennicowy z piłą Lisi ogon Powermax 6604SB
Przeznaczenie
do cięcia wysoko położonych gałęzi o grubości 25 mm
Materiał
uchwyt: stal, ostrze: stal i teflon
Informacje dodatkowe
współpracuje z trzonkiem teleskopowym 6610E
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt