Zgłoś sugestię

Obrotowa obieraczka ceramiczna Kyocera czerwona

producent: Kyocera
symbol: NOCERAKOBIEOBROTCZER
56,90  cena netto: 46,26 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 52,35 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 47,23 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny

Obrotowa obieraczka ceramiczna Kyocera w kolorze czerwonym. Szerokość ostrza to 4 cm. Najwyższa jakość wykonania zapewnia łatwość czyszczenia oraz nie ulega korozji. Jest 10 razy twardsza od metalu i oczywiście nie rdzewieje.


  • Ceramiczne ostrze
  • Szerokość ostrza: 4 cm
  • Kolor: Czerwony

Naprawdę wyjątkowy przedmiot, który spełni większość pokładanych w nim oczekiwań. Ruchoma głowica pozwala na obieranie w trzech pozycjach: pionowej, poziomej i pod kątem 45 stopni , oraz może służyć zarówno dla prawo jak i leworęcznych użytkowników. Bardzo wygodna i ergonomiczna raczka zdecydowanie ułatwia obsługę, kauczukowe wstawki zabezpieczają przed ześlizgiwaniem się rąk a ceramiczne ostrze chroni warzywa i owoce przed zmianą smaku, koloru i częściową utratą witamin. Jak głosi napis na opakowaniu „będzie to ostatnia obieraczka, jaką kiedykolwiek państwo kupili".
Ceramika zastosowana w urządzeniu jest wyjątkowa, ponieważ nie wchodzi w reakcję z żadnymi sokami, dzięki czemu warzywa i owoce zachowują większość witamin i nie zmieniają smaku, jest do 10 x twardsza od metalu i oczywiście nie rdzewieje.

Szerokość ostrza: 4 cm

Kolor: Czerwony


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade