Zgłoś sugestię

Gdy drobiazgów masa a kieszenie pełne

utworzono 2019-01-03

 

 

SASZETKA

Wielu z nas pamięta modę na torby "nerki" z lat 90'. Wówczas nereczka była prawie że podstawą budowania wyglądu – a przy okazji była bardzo praktyczna. Po dłuższym pobycie w modowej strefie kiczu, dzisiaj nerki i saszetki wracają do łask. Nie tylko z powrotem stają się modne- mają wiele praktycznych zastosowań. No dobrze, mają jedno zastosowanie ale za to o ogromnej wartości – przechowują rzeczy. Niby niewiele ale szybko doceni to każdy kto musi pomieścić w kieszeniach klucze do domu, portfel, dokumenty, drobiazgi i jeszcze klucze do auta. W sezonie jesienno/zimowym to jeszcze nie problem, obszerne okrycia wierzchnie zapewniają dostatecznie dużo miejsca "kieszeniowego". Co z latem gdy nie mamy kurtki/płaszcza? Kieszenie wypchane do granic możliwości grożą nie tylko rozerwaniem, kuszą też kieszonkowców. Saszetka natomiast bezpiecznie spoczywa przypięta do paska i schowana pod t-shirtem przechowuje nasze drobiazgi.
Wygoda i bezpieczeństwo saszetek zostało wielokrotnie przetestowane nie tylko przez naszych pracowników - również przez naszych Klientów i innych ludzi którzy zaufali "starym, dobrym saszetkom". Od sprzedawców ulicznych, przez turystów po modelki z wybiegów mody – każdy po nie sięga. Prezentujemy Państwu parę sztuk z naszej oferty.

 

 

JUNGLE DIGITAL

Gratka dla fanów militariów - saszetka z wojskowym kamuflażem nie tylko wygląda bardzo ładnie ale pomieści w siebie naprawdę bardzo dużo drobiazgów. Dwie duże kieszenie i parę mniejszych skrytek - telefon, klucze, portfel, scyzoryk, długopis... długo można wymieniać co wejdzie do środka. Oddzielna kieszeń na telefon pozwala uniknąć zarysowania ekranu.

 

  

SKYSW007

 

Model prawie że identyczny co JUNGLE DIGITAL - różni się kolorem i dołączonym paskiem dzięki czemu możemy zawiesić go na ramieniu, szyi lub gałęzi.

 

Nerka SKYSS002

To klasyczna nerka w wariancie minimalistycznym - pomieści telefon i parę drobiazgów. Posiada element odblaskowy co zwiększa widoczność po zmierzchu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał, specjalista ds. sprzedaży

Gdynia 04/01/2019

Seltrade