Zestaw Ładowarka N8168N + 4x akumulator R6/AA GP 2700 (Box)
- SUPER ZESTAW
- Ładowarka N8168N + box akumulatorów GP R6/AA 2700mAh
- Czas ładowania akumulatorów (2500mAh): 5h
- Ładowarka idealna do wielu ogniw: Ni-MH,Ni-Cd; 4xR6/AA,R03/AAA
- Wyposażona w procesor i przycisk rozładowania akumulatorów na żądanie
Ładowarka do akumulatorków N8168N ładuje akumulatorki Ni-MH (niklowe-wodorkowe) jak i nowej generacji Eneloop oraz Ni-Cd (niklowo-kadmowe) do pojemności 2500 mAh około 5 godzin. Ładować można w niej jednocześnie 2 lub 4 akumulatorki typu R6 AA lub R03 AAA.
Wyposażona jest w mechanizm zapobiegający przeładowaniu akumulatorków ładując akumulatorki prądem impulsowym. Mikroprocesor mierzy napięcie akumulatorka przed i po impulsie zasilającym i porównuje te napięcia. Na tej podstawie ocenia czy akumulatorek jest już naładowany czy ładowanie ma być kontynuowane. Dzięki temu akumulatorki są zawsze optymalnie naładowane niezależnie od ich pojemności.
Zakończenie ładowania sygnalizowane jest zmianą koloru diody LED. Po naładowaniu akumulatorków ładowarka automatycznie przechodzi w stan doładowywania podtrzymującego, dzięki czemu akumulatorki utrzymywane są cały czas w stanie pełnego naładowania.
Ładowarka posiada również czujnik temperatury, chroniący akumulatorki przed przegrzaniem oraz funkcję rozładowywania na żądanie umożliwiając rozładowanie akumulatorków, co wydłuża czas eksploatacji akumulatorków NiCd (niklowo-kadmowych). ładowarka bez problemu naładuje Sanyo Eneloop, Varta Ready2Use, Panasonic Infinium, Duracell ActiveCharge.
W komplecie: Akumulatory GP 2700mAh (box)
Wysokiej jakości akumulatorki renomowanej firmy GP to odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie na akumulatory najwyższej jakości, natychmiast gotowe do użycia. Akumulatory te cechują się najwyższą wytrzymałością, zachowują większość swojej pojemności nawet po latach! Nie zawodzą w niskich temperaturach, przy czym są idealne do urządzeń wysoce prądożernych. Nadają się do profesjonalnych zastosowań.
Najważniejsze informacje:
- napięcie [V]: 1.2
- seria: 2700 270AAHC
- nominalna pojemność: 2600mAh
- minimalna pojemność: 2500mAh
- opakowanie: pojemnik 4 szt.
- inne oznaczenia: HR6, MIGNON,
- rozmiar: R6 AA
- wysokość [mm]: 50.4
- średnica [mm]: 14.4
- można ładować do 1000 razy.