Zgłoś sugestię

Zbierak galwanizowany do owoców 13 cm

marka produktu: Exoflora
kod producenta: EXOEZB9764
symbol: EXOEZB9764
EAN: 2009900097644
14,25 
18,04 zł (~21%)
cena netto: 11,59 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 18,04 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 8,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl

Zbierak przeznaczony jest do zrywania dojrzałych owoców z drzew. Pozwoli dotrzeć w trudno dostępne i wyżej położone korony drzew. Narzędzie jest do samodzielnego oprawienia na trzonek (brak w zestawie). Oprawiony zbierak jest bardzo praktyczny, a praca narzędziem dostarczy mnóstwo wygody i komfortu. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie w którym rosną drzewka oraz w sadzie. 


  • materiał: metal i płótno
  • średnica: 13 cm
  • lekki i wygodny
  • przeznaczenie: do zrywania owoców z drzew
  • do samodzielnego oprawienia

Zbierak wykonany jest z dokładnością o każdy szczegół. Powstał z metalu oraz półciennego worka. Oprawione narzędzie doskonale sprawdzi się w miejscach, w którym rosną owocowe drzewka. Pozwoli bez użycia drabiny na dotarcie do trudnodostępnych gałęzi na których rosną dojrzałe, gotowe do zbioru jabłka, gruszki, śliwki lub brzoskwinie. Narzędzie jest bardzo praktyczne i proste w obsłudze, a podczas pracy przyniesie mnóstwo komfortu. Zbierak jest do samodzielnego oprawienia na trzonek drewniany lub teleskopowy (brak w zestawie).

Zbierak jest łatwy w użyciu. Wyposażony jest w 13 metalowych płaskich blaszek, które umożliwią złapanie między nie gałązek z dojrzałymi owocami. Następnie wystarczy lekko pociągnąć i zbiory wpadają do płóciennego woreczka. Umiejętnie używane narzędzie nie uszkadza drzew ani owoców.

Cechy produktu Zbierak galwanizowany do owoców 13 cm
Materiał
metal i płótno
Wymiary średnica [cm]
13
Przeznaczenie
do zrywania dojrzałych owoców z drzew
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt