Zgłoś sugestię

Zasilacz Movano 12v 2a - tablet Asus Chromebook C201, C201P, C201PA

marka produktu: Movano
producent lub importer: ICO
kod producenta: ZZ/AS122S
symbol: ZZ/AS122S
EAN: 5903050372286
59,90  cena netto: 48,70 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 55,11 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 49,72 zł
dostępność: Dostępny w magazynie
wysyłka od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
Wysokiej jakości ładowarka / zasilacz, pasujący m.in. do tabletów Asus, kompatybilny z modelami Asus Chromebook C201, C201P, C201PA, Flip C100, Flip C100P, Flip C100PA-DB02 i innymi. Zasilacz jest idealnym zamiennikiem dla zasilaczy / ładowarek o symbolach 0A001-00130700, AD2055320, ADP-24EW B i innych. Przewód zasilający zakończony jest odpowiednim wtykiem. Średnica zewnętrzna 6.4 x 2.2 mm, długość 7 mm. Gwarancja na produkt wynosi 24 miesiące + 6 miesięcy (dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu). Prezentowany produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta.
  • fabrycznie nowy
  • 12v 2a
  • dodatkowe zabezpieczenia
  • wysoka jakość wykonania
  • certyfikaty: CE i ROHS

Zasilacz do tabletu Movano z naszej oferty to nie tylko atrakcyjna cena, to również rzetelne i niezawyżone parametry!

Nowy zasilacz do laptopa wyposażony jest w doskonałe zabezpieczenia chroniące przed: przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem oraz przeciążeniem. Najwyższa jakość zastosowanych komponentów oraz filtry nie pozwalają na migotanie ekranu, szum głośników, nagłe wyłączanie się, uszkodzenie baterii, spalenie wtyku oraz na inne niepożądane objawy. 

Stabilne parametry pracy (napięcie, natężenie) pozwalają na zrównoważoną pracę oraz na szybkie naładowanie urządzenia, nawet podczas intensywnego użytkowania. Tańsze zamienniki często posiadają zaniżone parametry pracy, które nie pozwalają na intensywną pracę urządzenia podczas jego ładowania, ponieważ zużywają zasoby zasilacza na podtrzymanie bieżących potrzeb zasilania.

Dzięki zastosowaniu solidnych i wysoko jakościowych komponentów, zabezpieczenia wzorowo spełniają swoją funkcję w przeciwieństwie do podobnych układów w chińskich zamiennikach, które często nie spełniają żadnych norm.

Należy uważać na zasilacze o podejrzanym nazewnictwie, sugerujące wspaniałą trwałość i solidność. Niestety w większości przypadków są to indywidualne importy, pod własną marką, bardzo często z najtańszych i najgorszych komponentów.

Co się stanie gdy będziesz miał do wykonania ważną pracę, a tani zasilacz się zepsuje i przestanie ładować?   

Z naszym produktem już nigdy nie będziesz się o to martwić!

Dlatego też zachęcamy do rozważnego zakupu danego zasilacza jako lepszej alternatywy dla wątpliwych produktów niewiadomego pochodzenia!

zasilacz movano tablet - główne

O czym powinniśmy wiedzieć wybierając zasilacz do laptopa?

Parametry zasilania prądem stałym DC(direct current – prąd stały) zazwyczaj są podawane na obudowie oryginalnego zasilacza (OUTPUT)lub pod spodem urządzenia (INPUT).

  • V- (wolt) napięcie- powinno zgadzać się z wartością podaną na urządzeniu lub na obudowie poprzedniego zasilacza, np. 19V, 19,5V, 20V.
  • A- (amper) natężenie prądu- powinno być równe lub większe od wartości podanej na urządzeniu. Im większe dopuszczalne natężenie prądu dla zasilacza, tym mniej będzie się nagrzewał, np. od 2A do 8A.
  • W- (wat) jednostka mocy- powinna być równa lub większa od parametrów podanych na urządzeniu. Daną wartość obliczmy za pomocą mnożenia parametrów prądu oraz napięcia, np. 20V x 3A= 60W.
  • Wtyk- powinien mieć identyczne parametry, tj: długość, średnica wewnętrzna, średnica zewnętrzna oraz obecność PINU.
zasilacz movano tablet - wybór
zasilacz movano tablet - certyfikaty

Certyfikaty

Zasilacze Movano skierowane są do najbardziej wymagających użytkowników, ceniących sobie bezstresową i komfortową pracę. O jakości produktu świadczą uzyskane certyfikaty CE i ROHS, ISO9001oraz ścisła kontrola jakości eliminująca powstanie ewentualnych defektów.

Gwarancja +6

Produkt posiada wydłużoną gwarancję poprawnego działania o 6 miesięcy. Wystarczy, że klient w ciągu 60 dniod daty zakupu, zarejestruje numer seryjny produktu na stronie internetowej producenta www.movano.global. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w karciegwarancyjnejoraz na stronie producenta.

zasilacz movano tablet - gwarancja

Zaufany producent

Nasze zasilacze pochodzą bezpośrednio od importera, firmy ICO - właściciela uznanych marek, takich jak Movano oraz Mitsu, który otrzymał Laur Klienta Odkrycie Roku 2017.

Dana firma posiada już wieloletnie doświadczenie i dlatego importuje wszystkie produkty tylko od sprawdzonych producentów, którzy w ofercie posiadają produkty najwyższej jakości w danym segmencie cenowym. Zasilacze od firmy ICOmożna spotkać w sklepach polskich oraz zagranicznych.

zasilacz movano tablet - laur
Cechy produktu Zasilacz Movano 12v 2a - tablet Asus Chromebook C201, C201P, C201PA
Wejście
AC 100-240V
Wyjście
12V 2A
Wtyk
Średnica zewnętrzna 6.4 x 2.2 mm, długość 7 mm
Wymiary
74,8 x 36 x 52,4 mm
Gwarancja
24 miesiące + 6 miesięcy*
*dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu
Moc
24W
Stan
fabrycznie nowy
Zabezpieczenie przed
przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym
W zestawie
zasilacz, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Certyfikat
CE, ROHS
Zamiennik
0A001-00130700,AD2055320,ADP-24EW B
Produkt Zasilacz Movano 12v 2a - tablet Asus Chromebook C201, C201P, C201PA jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
Asus
Chromebook C201, Chromebook C201P, Chromebook C201PA, Chromebook Flip C100, Chromebook Flip C100P, Chromebook Flip C100PA-DB02
Produkt jest zgodny między innymi z następującymi modelami
Asus
ZZ/AS122S
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade