Zgłoś sugestię

Uchwyt samochodowy Blue Star Regular do PDA / GSM 17cm

producent: Blue Star
kod producenta: REGULAR17
symbol: AGSMUCHWREG17
EAN: 5901737089663
31,41 
34,90 zł (~10%)
cena netto: 25,54 zł
cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 28,97 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
  • Uchwyt samochodowy marki Blue Star
  • Produkt klasy PREMIUM
  • Mocowanie do szyby
  • Rozstaw ramion: 3,8 do 10,7cm
  • Długość pałąka: 17cm
  • Dedykowany do: urządzeń GSM / PDA
Mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie uchwyty GSM marki

Specjalnie dla tych, którzy pragną mieć dostęp do swojego urządzenia podczas podróży, bez konieczności rozbijania banku! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą produktów najwyższej jakości.

Każdy użytkownik smartfona za pewne nie raz spotkał się z trudnością korzystania ze swojego urządzenia podczas podróży. Telefon turlający się po fotelu pasażera ani sunący po desce rozdzielczej nie jest w końcu najlepszym rozwiązaniem, a może i skutkować uszkodzeniem sprzętu. Blue Star proponuje bardziej praktyczne rozwiązanie!

Linia Premium jest gwarantem najwyższego bezpieczeństwa i najwyższej jakości materiałów zastosowanych do produkcji. Uchwyty z linii Premium od Blue Star zapewniają wytrzymałość i niezwykle wysoką odporność na zużycie.

Decydując się na uchwyt Blue Star, wybieramy przede wszystkim pewnego producenta, który nie mydli oczu zapewnieniami o wybitnej jakości, a nie daje użytkownikowi gwarancji bezpieczeństwa użytkowania swojego produktu.

Blue Star oferuje tylko sprawdzone, pewne produkty, gwarantując prawdziwość podanych parametrów. Do tego - uchwyty Blue Star przetestowane zostały na polskich drogach, co jedynie potwierdza ich niezawodność w pracy z naszymi drogocennymi urządzeniami.

Proponowany uchwyt posiada mocowanie na szybę samochodową za pomocą silnej, stabilnej przyssawki.
Możesz mu zaufać, że nie zawiedzie Twojego zaufania. Nawet podczas jazdy po najbardziej wyboistej polskiej drodze, Twój smartfon czy GPS pozostanie na miejscu, w zdecydowanym objęciu uchwytu Blue Star.

Zapewniamy, iż zdziwisz się, jak szybko uchwyt od Blue Star stanie się nieodłącznym kompanem każdej podróży.
Spróbuj, a przekonasz się!Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade