Zgłoś sugestię

Torebka trójkątna Ibera IB-FB1 M

marka produktu: IBERA
kod producenta: SAI037
symbol: SAI037
EAN: 4714102196917
44,40  cena netto: 36,10 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 41,74 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 39,07 zł
dostępność: Dostępny w ciągu 3 dni
wysyłka od: 10,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Torebka trójkątna Ibera IB-FB1 M to produkt wysokiej jakości. Jest kompatybilna z większością ram. Została wykonana z odpornego i wytrzymałego materiału. Dla zwiększenia bezpieczeństwa posiada również elementy odblaskowe.


  • praktyczna torba na rower 
  • kolor: czarny
  • kompatybilność z większością ram
  • mocowana pod ramę
  • pojemność: 3 L
  • elementy odblaskowe
  • multiprzedziałowa

Torebka trójkątna Ibera IB-FB1 M pozwala przewozić narzędzia i zapasową dętkę w bardzo łatwo dostępnym na rowerze miejscu, przy minimalnym oporze wiatru. Wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia i zabrudzenia. Jest mocowana na rzepy i jest kompatybilna z większością ram. Dodatkowo posiada elementy odblaskowe, które zapewniają lepszą widoczność i co najważniejsze zwiększają nasze bezpieczeństwo.  

 

 

Często kieszenie nie wystarczają, szczególnie gdy nasz rowerowy strój jest raczej dopasowany do ciała, a plecak to zwykle nieprzyjemne i dodatkowe obciążenie pleców. Dzięki dużej pojemności jest możliwość przewożenia telefonu, kluczy oraz drobnych narzędzi. Znajdzie zastosowanie w jeździe miejskiej, ale i również na wycieczkach w terenie. 

 

 

Ibera to profesjonalna marka znana na cały świat i polecana przez wielu dystrybutorów. Tworzy innowacyjne wyposażenia do rekreacji, sportu oraz różnorodnych wycieczek. Wszystkie produkty są projektowane i konstruowane z myślą o dostarczeniu użytkownikom korzystającym z roweru więcej komfortu i wygody. Firmowe produkty zaskakują wysoką jakością i niezawodnością.

 

 


 

Cechy produktu Torebka trójkątna Ibera IB-FB1 M
Kolor
Czarny
Pojemność
3 L
Mocowanie
na rzepy
Zapięcie
na suwaki
Kompatybilność
z większością ram
Materiał
wytrzymały materiał 420D Nylon
Wymiary
M (31x21x6 cm)
Waga
133 g
Dodatkowe informacje
elementy odblaskowe
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade