Zgłoś sugestię

Szybkozłączka IDEAL z zaworem ON/OFF 3/4 cala

marka produktu: Cellfast
kod producenta: CELLSZYBZAWO52331
symbol: CELLSZYBZAWO52331
EAN: 5907553508333
15,72 
19,90 zł (~21%)
cena netto: 12,78 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 19,90 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 8,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Szybkozłączka Ideal z zaworkiem przeznaczona jest do połączenia węża ogrodowego w rozmiarze 3/4 cala z urządzeniami zraszającymi lub przyłączem kranowym. Wyposażona jest w zawór, który pozwoli na regulowanie lub całkowite zamknięcie dopływu wody. Dodatkowo posiada trzy zaciski, które umożliwiają za pomocą kliknięcia dokładne połączenie jej z przyłączem kranowym lub dwójnikiem oraz ząbki, które umożliwią dokładne utrzymanie węża podczas podlewania ogrodu. Szybkozłączka jest bardzo szybka i łatwa do samodzielnego montażu. 


  • rozmiar: 3/4 cala
  • wyposażona w zawór ON/OFF
  • materiał: ABS i polipropylen
  • ciśnienie maksymalne: 6 bar
  • kolor: niebiesko-szary
  • szybkie i wygodne podłączenie węża

Szybkozłączka Ideal z zaworkiem ON/OFF idealnie nadaje się do samodzielnego stworzenia systemu podlewania, który doskonale sprawdzi się na przydomowych trawnikach oraz ogrodach. Wykonana jest z wysokiej jakości mieszanki tworzywa ABS i polipropylenu. Szybkozłącze wyposażone jest w praktyczny i wygodny zaworek, który umożliwi regulację strumienia lub całkowite zamknięcie dopływu wody.

Posiada również zaciski, dzięki którym po założeniu szybkozłączki na zraszacz, przyłącze kranowe lub nypel, kliknięcie zasygnalizuję odpowiedni montaż oraz ząbki zapewniające szybki montaż  i dokładne utrzymanie węża podczas podlewania. Nadaje się na wąż o średnicy 19 mm.

Cechy produktu Szybkozłączka IDEAL z zaworem ON/OFF 3/4 cala
Kolor
niebiesko-szary
Rozmiar
3/4 cala (19mm)
Materiał
ABS i polipropylen
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt