Zgłoś sugestię

Szkło hartowane Black Ice Cornice 2.0 Full Adhesive zakrzywione Samsung S9

marka produktu: Gadget Guard
kod producenta: GGBIC2C208SS04A
symbol: GSMSZKSAMSS9BIC2CURV
EAN: 813394028181
14,16 
14,90 zł (~5%)
cena netto: 11,51 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 13,71 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 12,37 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 14,90 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Szkło hartowane Black Ice Cornice 2.0 Full Adhesive zakrzywione Samsung S9 to produkt wysokiej jakości. Jest cienkie i nie zmniejsza czułości smartfona. Wygładzone i zaokrąglone krawędzie zapewniają idealne dopasowaniePosiada zwiększoną twardość. Zewnętrzna powłoka szkła sprawia, że zabrudzenia trudniej do niej przywierają, również smugi oraz odciski palców.


  • model: Samsung Galaxy S9
  • producent: Gadget Guard
  • grubość: 0,33 mm
  • dodatkowa ramka do montażu
  • idealnie przylegające do całej powierzchni
  • przeznaczenie: ochrona ekranu
  • zestaw zawiera: narzędzia do montażu
  • gwarancja wytrzymałości

 

 

 

 

 

Produkty marki Gadget Guard wykonane zostały z najwyższej jakości szkła hartowanego, dzięki czemu stanowią świetną ochronę dla wyświetlacza telefonu przed uszkodzeniem. Nie musisz się już martwić o pęknięty ekran, którego naprawa może być bardzo droga. Szklana folia przechwyci siłę uderzenia i w razie czego pęknie aby uchronić przed siłą upadku ekran właściwy. Cena tej ochrony jest wielokrotnie niższa niż naprawa ekranu! Zaopatrz się w nią zanim będzie za późno!

 

 

 
 
 

Szkło hartowane Black Ice Cornice 2.0 Full Adhesive zakrzywione Samsung S9 posiada specjalne spoiwo na całej powierzchni szkła w celu ochrony smartfona na najwyższym poziomie. Wewnętrzna powłoka zapewnia doskonałe przywieranie szkła do wyświetlacza, a co więcej, sprawia, że podczas upadku czy uderzenia telefonu, pęka warstwa szkła nie rozpryskując się, przez co wyświetlacz jest w dalszym ciągu chroniony. Powłoka folii jest cienka, dzięki czemu po umieszczeniu na wyświetlaczu telefonu nie zmniejsza jego czułości i jest niemal niewyczuwalna w dotyku. Wygładzone i zaokrąglone krawędzie zapewniają idealne dopasowanie szkła do wyświetlacza. Dodatkowo zwiększona twardość gwarantuje zdecydowanie większą wytrzymałość na zarysowania niż w przypadku każdej folii poliwęglanowej. Zewnętrzna powłoka szkła sprawia, że zabrudzenia trudniej do niej przywierają, a co za tym idzie, smugi, odciski palców są mniej widoczne niż w przypadku telefonów, na wyświetlaczu których nie zaaplikowano szkła ochronnego.

 

 

 

 

Nakładanie jest bardzo proste! Należy odtłuścić ekran specjalną mokrą ściereczką dołączoną do szkła, następnie wytrzeć dokładnie powierzchnię do sucha i pozbyć się wszystkich drobinek kurzu. Przed aplikacją szkła należy ściągnąć folię zabezpieczającą i następnie ostrożnie i precyzyjnie nakleić szkło za pomocą dodatkowej ramki na ekran, uwzględniając ewentualne otwory na czujniki oraz głośnik. Aplikacja nie wymaga dodatkowych narzędzi, wszystko co potrzebne do jej założenia znajdziesz w zestawie! W razie potrzeby lub pęknięcia szkła, można łatwo je ściągnąć i wymienić na nowe, nie zostawiając klejących śladów.

 

 

 

 

 

 

 

Szkło hartowane jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż zwykła folia ochronna! Folia chroni ekran głównie przed drobnymi ryskami, dodatkowo po pewnym czasie użytkowania i uszkodzeń jest bardzo widoczna na ekranie smartfona. Ochronne szkło Gadget Guard natomiast nie tylko ochroni ekran przed większą ilością rys, ale także przed pęknięciem przy wielu upadkach.

 

 

 

 

 

Cechy produktu Szkło hartowane Black Ice Cornice 2.0 Full Adhesive zakrzywione Samsung S9
Dedykowane do
Samsung S9
Producent
Gadget Guard
Grubość
0,33 mm
Przeznaczenie
ochrona ekranu
W zestawie
ściereczka mokra, ściereczka sucha, dwie naklejki zabezpieczające montaż oraz ramka pomocnicza
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt