Zgłoś sugestię

Bezprzewodowe słuchawki TTEC Soundmax bluetooth czarne

marka produktu: TTEC
symbol: SLUCHTTEC2KM117SBLK
EAN: 8694470665191
119,00  cena netto: 96,75 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 113,55 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
wysyłka od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Słuchawki TTEC Soundmax bluetooth czarne są bezprzewodowym zestawem do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów telefonicznych. Posiada wbudowany mikrofon oraz funkcjonalne przyciski, które pozwalają na pełną obsługę słuchawek. Są regulowane i kompatybilne z Android, IOS oraz tabletami.


  • bluetooth: 4.2 + EDR
  • kompatybilność: Android, IOS oraz tablet
  • wbudowany mikrofon
  • zasięg: 10 metrów
  • kolor: czarny
  • kabel USB w zestawie
  • odbieranie połączeń przychodzących
  • ustawienie Bass
  • regulacja głośności
  • opakowanie: oryginalne pudełko

Marka TTEC powstała w 1995 roku. Charakteryzuję się szeroką i innowacyjną gamą produktów, które łączą w sobie design i  funkcjonalność. Pracownicy dbają, aby oferowany asortyment był najwyższej jakości i spełniał wymagania każdego, nawet wymagającego użytkownika, przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen. Wszystkie produkty są wykonywane z najwyższą starannością, przechodzą testy oraz posiadają certyfikaty m.in. CE oraz ROHS. 

 

 

 

 

 

Słuchawki TTEC Soundmax bluetooth czarne to produkt wysokiej jakości. Ekspresyjna słuchawka oraz minimalizacja dźwięku otoczenia pozwala na pozostanie odizolowanym od świata oraz na radość z ulubionej muzyki, dzięki lepszej jakości bezprzewodowego dźwięku. Jest możliwość zabrania ich wszędzie, gdzie tylko chcesz cieszyć się ulubioną muzyką.

 

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy SoundMax ™ Wireless Bluetooth posiada wbudowany mikrofon oraz przyciski odpowiadające za włączanie/wyłączanie, sterowanie głosem, sterowanie dźwiękiem, ustawienie Bass oraz regulację głośności. Nawet długotrwałe użytkowanie jest przyjemne dzięki ergonomicznej konstrukcji z łatwo regulowanym pałąkiem na głowę. 

 

Wyjątkowo mocny i czysty bass, zaawansowany bezprzewodowy dźwięk oraz automatyczne przełączanie między muzyką i połączeniami to nie wszystkie zalety jakie posiada zestaw SoundMax. Posiada również redukcję szumów podczas rozmów telefonicznych oraz automatyczne połączenie pomagające użytkownikom zarówno mówić jak i słuchać muzyki. Dodatkowo jest kompatybilny z wszystkimi smartphonami oraz tabletami i posiada czas pracy do 12 godzin

 

Cechy produktu Bezprzewodowe słuchawki TTEC Soundmax bluetooth czarne
Bluetooth
4.2 + EDR
Certyfikat
CE ROHS i inne
Kompatybilność
Android, IOS oraz tablet
Mikrofon
wbudowany
Zasięg
10 metrów
Temperatura pracy
0 - 50 ° C
Czas ładowania
około 2-2,5 godziny
Czas rozmów [godz.]
do 12 godzin
Czas czuwania [godz.]
do 50 godzin
Kolor
Czarny
Materiał
plastik
USB
w zestawie
Dodatkowe cechy
odbieranie połączeń przychodzących, sterowanie głosem, sterowanie dźwiękiem, ustawienie Bass oraz regulacja głośności
Opakowanie
oryginalne pudełko
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade