Zgłoś sugestię

Bezprzewodowe słuchawki TTEC Soundbeat Pro bluetooth rosegold

marka produktu: TTEC
symbol: SLUCHTTEC2KM113RARGD
EAN: 8694470665245
104,90  cena netto: 85,28 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 98,61 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 98,04 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
wysyłka od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Słuchawki TTEC Soundbeat Pro bluetooth rosegold są bezprzewodowym zestawem do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów telefonicznych. Posiada wbudowany mikrofon oraz funkcjonalne przyciski, które pozwalają na pełną obsługę słuchawek. Posiadają magnetyczne mocowanie i są kompatybilne z Android oraz IOS.


  • kompatybilność: Android, IOS 
  • wbudowany mikrofon
  • kolor: różowo-złoty
  • technika DSP3
  • obsługa połączeń przychodzących
  • redukcja hałasów z otoczenia
  • ergonomiczna konstrukcja
  • magnetyczne mocowanie
  • opakowanie: oryginalne pudełko

Marka TTEC powstała w 1995 roku. Charakteryzuję się szeroką i innowacyjną gamą produktów, które łączą w sobie design i  funkcjonalność. Pracownicy dbają, aby oferowany asortyment był najwyższej jakości i spełniał wymagania każdego, nawet wymagającego użytkownika, przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen. Wszystkie produkty są wykonywane z najwyższą starannością, przechodzą testy oraz posiadają certyfikaty m.in. CE oraz ROHS. 

 

 

 

 

 

Słuchawki TTEC Soundbeat Pro bluetooth rosegold to produkt wysokiej jakości. Ekspresyjna słuchawka oraz minimalizacja dźwięku otoczenia pozwala na pozostanie odizolowanym od świata oraz na radość z ulubionej muzyki, dzięki lepszej jakości bezprzewodowego dźwięku. Jest możliwość zabrania ich wszędzie, gdzie tylko chcesz cieszyć się ulubioną muzyką.

 

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy posiada automatyczne przełączanie między muzyką a połączeniami telefonicznymi oraz wbudowany mikrofon i przyciski odpowiadające za odbieranie i rozłączenie połączeń przychodzących, odtwarzanie/zatrzymywanie/pomijanie piosenek oraz regulację głośności. Nawet długotrwałe użytkowanie jest przyjemne dzięki ergonomicznej konstrukcji z redukcją hałasów z otoczenia. Dodatkowo jest kompatybilny z wszystkimi smartphonami z systemem operacyjnym Android oraz IOS.

 

 

 

Posiada elegancki aluminiowy wygląd i wygodną konstrukcję, dzięki magnetycznemu mocowaniuWykorzystuje technikę DSP3 w celu uzyskania dwukierunkowej maksymalnej przejrzystości i obsługuje standard dźwięku HDDla jeszcze większej wygody jest wyświetlana informacja o stanie naładowania baterii na ekranie smartphonaDodatkowo stan czuwania trwa do 50 godzin, przeprowadzenie rozmów do 5 godzin oraz odtwarzanie muzyki do 4 godzin.

 

 

Cechy produktu Bezprzewodowe słuchawki TTEC Soundbeat Pro bluetooth rosegold
Mikrofon
wbudowany
Mocowanie
dokanałowe
Kompatybilność
Android oraz IOS
Certyfikat
CE ROHS i inne
Materiał
plastik
Kolor
różowo-złoty
Dodatkowe cechy
wykorzystuje technikę DSP3 w celu uzyskania dwukierunkowej maksymalnej przejrzystości i obsługuje standard dźwięku HD
Czas czuwania [godz.]
do 50 godzin
Czas pracy
do 5 godzin
Czas odtwarzania muzyki
do 4 godzin
Opakowanie
oryginalne pudełko
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade