Zgłoś sugestię

Silikonowa folia ozdobna / naklejka OUTER SPACE do Apple iPhone 4 4S (przycisk home + tył)

marka produktu: TelForceOne
kod producenta: SFOIPHONE45OS
symbol: GSMNAKLSPACEIPHO4
EAN: 5900495229298
1,00  cena netto: 0,81 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 0,92 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 0,83 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
 • Innowacyjne połączenie skórki oraz folii silikonowej
 • Żywe wzornictwo
 • Model dedykowany do telefonów iPhone 4 oraz 4S
 • Bez kleju!
 • Bez przycinania!
 • Łatwa w aplikacji!
 • WZÓR: OUTER SPACE
 • Opakowanie zawiera: naklejkę na tył oraz wymienne naklejki na przycisk home

Prezentujemy niezwykle modną i wytrzymałą folię ochronną dla telefonów iPhone 4 oraz 4S. Tym razem jest to innowacyjne połączenie naklejki i folii silikonowej!

Czym jest połączenie skórki na telefon z folią ochronną?
► Folia ochronna jest to cienka, niemal niewidoczna powłoka, którą aplikuje się na wybraną część telefonu. Zwykła folia jest zupełnie przezroczysta i nie powoduje widocznych zmian w wyglądzie telefonu. Natomiast skórka jest folią, której zadaniem jest uatrakcyjnić telefon bez konieczności wymiany całej obudowy. Nasza naklejka ozdobna wzięła wszystko co najlepsze ze skórki i folii ochronnej, by stworzyć nową gamę foli ochronno-ozdobnych dla Twojego telefonu.

Dbam o swój telefon, po co mi taka folia?
► Wierzymy, że każdy Applowicz troszczy się o swoje urządzenie i zapewnia mu wszelkie wygody. Jednakże w pośpiechu życia codziennego, ekran LCD Twojego telefonu narażony jest na wszelkiego rodzaju mikro zarysowania oraz uszkodzenia, które z czasem stają się bardzo zauważalne i znacznie obniżają komfort użytkowania. Pewnego dnia zdziwi nas, na jak bardzo zaniedbany i spracowany wygląda nasz ekran. Tu z pomocą przychodzi nasza folia ochronna - ochroni tył Twojego telefonu przez zarysowaniami. Nawet po wielu miesiącach Twoje jabłuszko będzie wyglądało jak nowe. Aplikacja zajmuje mniej niż 60 sekund, a w efekcie Twój iPhone jest stale chroniony!

Czy aplikacja wymaga narzędzi?

► Nic z tych rzeczy! Założenie folii ochronnej na wyświetlacz trwa mniej niż 60 sekund i nie wymaga absolutnie żadnych narzędzi, ani też specjalistycznych umiejętności. Folia umieszczona jest między dwoma podkładami zabezpieczającymi; najpierw należy zdjąć jeden i przyklejać folię do ekranu jednocześnie odklejając drugi podkład. Szczegółową instrukcję znaleźć można na tyle opakowania.

Czy folia na pewno będzie pasować?

► Oczywiście! Nasza folia jest dedykowana do konkretnego modelu telefonu, nie będzie więc trzeba nic skracać, dopasowywać, czy przycinać. Folia posiada specjalnie wykrojone otwory, by nie zasłaniać głośników, przycisków ani obiektywu aparatu.

Czy folię można potem wymienić?
► Nie ma ku temu żadnych przeszkód. Jeżeli pierwsza folia zacznie objawiać oznaki zużycia - można ją odkleić i na jej miejsce przykleić nową. Odklejona od ekranu folia poliwęglanowa nie zostawia odcisków, odbarwień, ani nieatrakcyjnych klejących śladów.


Zalety naszej folii ozdobnej:

 • Folia tylna ochroni obudowę przed zadrapaniami, a przy tym sprawi że Twój telefon wygląda niebagatelnie
 • Nie zasłania głośnika, aparatu
 • Nie zawiera kleju
 • Nie wymaga przycinania
 • Jest prosta w aplikacji
 • Sprawia że telefon zachowuje nowy wygląd nawet po wielu miesiącach użytkowania

 

W skład zestawu wchodzą:

 • 1x folia silikonowa (tył) dedykowana do iPhone 4 / 4S
 • wymienne naklejki na przycisk home

 


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Silikonowa folia ozdobna / naklejka OUTER SPACE do Apple iPhone 4 4S (przycisk home + tył)
Kolor
inny
Materiał
Silikon
Wzór
inny
Produkt Silikonowa folia ozdobna / naklejka OUTER SPACE do Apple iPhone 4 4S (przycisk home + tył) jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
Apple
iPhone 4, iPhone 4S
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade