Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Samolot RC zdalnie sterowany Piper J-3 CUB + Baterie alkaliczne Energizer Alkaline Power LR6/AA

producent: Pozostali
145,82  cena netto: 118,55 zł
dostawa od: 19,90 zł
Produkt obecnie niedostępny

Samolot RC zdalnie sterowany Piper J-3 CUB to produkt wysokiej jakości. Jego zawrotność i szybkość powoduje doskonałe prowadzenie i świetny wygląd podczas jazdy. Do zestawu dołączamy Baterie alkaliczne Energizer Alkaline Power LR6/AA pakowane w blister 8 sztuk. Baterie są wytrzymałe i posiadają długą datę ważności.


 • zasięg: 100 m
 • akumulator: 3,5 V
 • ładowanie z pilota
 • lekkość lotu 
 • dla dzieci powyżej 6 roku życia
 • idealny na prezent
 • długi termin ważności
 • promocyjne opakowanie
 • do codziennego użytku
Opis elementu zestawu

Samolot RC zdalnie sterowany Piper J-3 CUB

Samolot RC zdalnie sterowany Piper J-3 CUB to produkt wysokiej jakości. Jego zawrotność i szybkość powoduje doskonałe prowadzenie i świetny wygląd podczas jazdy. To wszystko pozwala na świetną zabawę w powietrzu! Znakomita na prezent zabawka z pewnością zainteresuje każdego malucha, zapewniając długie i pełne niespodzianek wrażenia. Pomoże w rozwoju umiejętności zręcznościowych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Cały zestaw jest zapakowany w kolorowym pudełku i idealnie nadaję się na prezent.


Samolot RC zdalnie sterowany Piper J-3 CUB to zabawka, która zachwyci każde dziecko. To niesamowita frajda dla najmłodszych jak i dla dorosłych fanów powietrznych lotów. Jest wykonany z lekkiej pianki EPP. Jego zawrotność i szybkość powoduje doskonałe prowadzenie i świetny wygląd podczas jazdy. 

 

 

 

 

 

 

 

Model Piper J-3 CUB jest bardzo łatwy w nauce pilotażu. Jest idealny dla początkujących oraz dla małych dzieci. Został wykonany z dbałością o każdy szczegół i idealnie sprawdzi się w warunkach domowych oraz na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wygodny i łatwy w obsłudze pilot sterujący jest zasilany za pomocą 6 baterii AA 1,5 V. Kontroler idealnie leży w dłoni i służy do wykonywania wszystkich manewrów. Posiada ładowanie przewodowe zabawki oraz zasięg 100 metrów. Pozwala to na bezgraniczne przemierzanie powietrznych przestrzeni!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znakomita na prezent zabawka z pewnością zainteresuje każdego malucha, zapewniając długie i pełne niespodzianek wrażenia. Pomoże w rozwoju umiejętności zręcznościowych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Cały zestaw jest zapakowany w kolorowym pudełku i idealnie nadaję się na prezent.

 

Zestaw zawiera:

 • Samolot
 • Pilot
 • Kabel USB do ładowania
 • Dodatkowe śmigła

 

Opis elementu zestawu

Baterie alkaliczne Energizer Alkaline Power LR6/AA

Baterie alkaliczne Energizer Alkaline Power LR6/AA pakowane w blister 8 sztuk. Baterie są wytrzymałe i posiadają długą datę ważności. Ulepszona membrana zapobiegaja wyciekom. Baterie idealnie nadają się do codziennego użytku.


Opakowanie baterii alkalicznych Energizer Alkaline Power LR6 / AA. Baterie firmy Energizer to najnowsza technologia, której możesz zaufać. W celu uzyskania optymalnej wydajności zmieniony został kształt produktu w biegunie "+"

 

Udoskonalona została także sama puszka bateryjna. Mocne zamknięcie umożliwia zachowanie energii nawet do 10 lat. Dzięki temu baterie mają bardzo długą datę przydatności do użycia.

 

Baterie wyposażone zostały także lepsze membrany, nowe dopasowujące się zamknięcie powoduje, że bateria jest znacznie mocniejsza. Membrana tworzy solidną barierę zapobiegającą wyciekom.

 

Seria Alkaline Power to baterie idealnie znajdujące zastosowanie w codziennym użytku. Sprawdzą się w urządzeniach o wysokim, ale i także średnim poborze energii. Baterie alkaliczne Energizer pozwolą na dłuższe działanie urządzeń w porównaniu ze zwykłymi bateriami cynkowo-węglowymi. W zestawieniu z niską ceną i długą wytrzymałością, baterie te są idealnym wyborem dla wszystkich urządzeń wykorzystywanych na co dzień.

 

 

Specyfikacja:

 

 • rodzaj bateria alkaliczna
 • napięcie 1.5V
 • średnica 14.5mm
 • wysokość 50.5mm
 • opakowanie blister 8 szt.
 • inne możliwe oznaczenia LR6 / AA / R6 / MN 1500 / Mignon / AM3 / E91
Cechy produktu Samolot RC zdalnie sterowany Piper J-3 CUB
Sterowanie
pilot
Zasięg
100m
Czas ładowania
30min
Zasilanie
pilot: 6 baterii AA 1,5V, samolot: 3,5V 150mAh
Czas pracy
10min
Przeznaczenie
od 6 roku życia
Kolor
Żółty
Materiał
pianka EPP
Wymiary
26,5cm x 33,5cm x 3,5cm
Cechy produktu Baterie alkaliczne Energizer Alkaline Power LR6/AA
Rodzaj baterii
Alkaliczna
Inne oznaczenia i
LR6 / AA / R6 / MN 1500 / Mignon / AM3 / E91
Napięcie [V]
1,5
Średnica [mm]
14.5
Wysokość [mm]
50.5
Ilość w opakowaniu
8
Opakowanie
Blister
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt