Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Podpora pierścieniowa do kwiatów 120 cm

marka produktu: Exoflora
kod producenta: EXO41708
symbol: EXO41708
EAN: 2009900417084
28,90  cena netto: 23,50 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 26,59 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 23,99 zł
dostawa od: 12,90 zł
Produkt obecnie niedostępny

Podpora pierścieniowa jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla kwiatów doniczkowych. Idealnie nadaje się do przytrzymania roślin pnących lub pokładających się. Znajdzie również swoje zastosowanie na rabatkach lub grządkach w ogrodzie, na których uprawiane są niewielkie krzewy owocowe lub ozdobne.  Jest trwała oraz łatwa w montażu. Naturalny zielony kolor sprawi, że podpora będzie praktycznie nie widoczna wśród roślin.


  • wysokość: 120 cm
  • kolor: zielony
  • wyposażona w 4 pierścienie
  • przeznaczenie: do podtrzymywania roślin
  • łatwy montaż
  • trwała konstrukcja

Podpora pierścieniowa wyposażona jest w trzy paliki powlekane PVC oraz cztery stalowe, cieńkie pierścienie o średnicy: 26, 28, 30 i 32 cm. Doskonale sprawdzi się do podtrzymania pnączy, nie wielkich krzewów ozdobnych oraz roślin pokładających się. Możesz użyć ją zarówno w doniczce, jak i na rabatach lub grządkach na działce. Dzięki naturalnej zielonej barwie podpory, idealnie wkomponuję się w roślinę i jest niemal nie widoczna. Jest fantastycznym rozwiązaniem oraz alternatywą dla tyczek.

Podpora jest bardzo łatwa w użyciu i rozkładaniu. Wystraczy rozsunąć paliki, w środek pierścieni umieścić roślinę, następnie wbić w podłoże. Dokładne wykonanie oraz odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, sprawią dłuższą żywotność podpory pierścieniowej.

Cechy produktu Podpora pierścieniowa do kwiatów 120 cm
Wysokość
120 cm
Wymiary średnica [cm]
pierścienie: 26, 28, 30 i 32 cm
Kolor
Zielony
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade