Zgłoś sugestię

Podpora pierścieniowa do kwiatów 120 cm

marka produktu: Exoflora
kod producenta: EXO41708
symbol: EXO41708
EAN: 2009900417084
28,90  cena netto: 23,50 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 26,59 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 23,99 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 12,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Podpora pierścieniowa jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla kwiatów doniczkowych. Idealnie nadaje się do przytrzymania roślin pnących lub pokładających się. Znajdzie również swoje zastosowanie na rabatkach lub grządkach w ogrodzie, na których uprawiane są niewielkie krzewy owocowe lub ozdobne.  Jest trwała oraz łatwa w montażu. Naturalny zielony kolor sprawi, że podpora będzie praktycznie nie widoczna wśród roślin.


  • wysokość: 120 cm
  • kolor: zielony
  • wyposażona w 4 pierścienie
  • przeznaczenie: do podtrzymywania roślin
  • łatwy montaż
  • trwała konstrukcja

Podpora pierścieniowa wyposażona jest w trzy paliki powlekane PVC oraz cztery stalowe, cieńkie pierścienie o średnicy: 26, 28, 30 i 32 cm. Doskonale sprawdzi się do podtrzymania pnączy, nie wielkich krzewów ozdobnych oraz roślin pokładających się. Możesz użyć ją zarówno w doniczce, jak i na rabatach lub grządkach na działce. Dzięki naturalnej zielonej barwie podpory, idealnie wkomponuję się w roślinę i jest niemal nie widoczna. Jest fantastycznym rozwiązaniem oraz alternatywą dla tyczek.

Podpora jest bardzo łatwa w użyciu i rozkładaniu. Wystraczy rozsunąć paliki, w środek pierścieni umieścić roślinę, następnie wbić w podłoże. Dokładne wykonanie oraz odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, sprawią dłuższą żywotność podpory pierścieniowej.

Cechy produktu Podpora pierścieniowa do kwiatów 120 cm
Wysokość
120 cm
Wymiary średnica [cm]
pierścienie: 26, 28, 30 i 32 cm
Kolor
Zielony
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt