Zgłoś sugestię

Płyty DVD+R 4,7GB 16X MAXELL SP50

marka produktu: Maxell
kod producenta: 275736
symbol: nospldvdrmax4716x50
EAN: 4902580502911
44,90  cena netto: 36,50 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 41,31 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 37,27 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
  • Wysokiej jakości płyty DVD+R
  • Prędkość zapisu - do 16x
  • Opakowanie - szpula - 50 szt

 

 

Maxell jest częścią koncernu Hitachi Maxell, Ltd. Firma została założona w 1960r. w Japonii i jej celem jest dostarczanie nowatorskich rozwiązań technologicznych, również dla innych potentatów rynkowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Płyty DVD+R 4,7GB 16X Maxell - opakowanie 50 sztuk

 

 

W ofercie naszego sklepu posiadamy oryginalne płyty renomowanej firmy Maxell, która zapewnia swoim użytkownikom najwyższą jakość produktów za najniższą cenę.

 

Każda płyta DVD+R ma pojemność 4,7 GB. Dane zapisują się z prędkością do 16X. Płyty znajdują się w zbiorczym opakowaniu – 50 sztuk.
Płyty te zaleca się zarówno do nagrywarek komputerowych jak i DVD. Po nagraniu danych bądź filmu, można je bez problemu odtwarzać na DVD obsługujących format „+” płyt. Aby zapewnić kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami odtwarzającymi producenci umożliwili zmianę typu księgi na DVD-ROM.

 

Płyty DVD+R firmy Maxell gwarantują wysokiej jakości warstwę refleksyjną, która pozwala na najwyższej jakości proces nagrywania i ich odtwarzania. Są one pokryte specjalna warstwą zabezpieczającą, która chroni przed zarysowaniami, czyli zabezpiecza dane przed uszkodzeniem. Płyty są również bardzo dobrze zabezpieczone przed złym przechowywaniem, a porządne wykonanie pozwala na wysoką odporność na utlenianie czy korozję, a to oznacza że dane nie znikną po jakimś czasie.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Cechy produktu Płyty DVD+R 4,7GB 16X MAXELL SP50
Typ
DVD+R
Pojemność [GB]
4,7
Prędkość zapisu
do 16x
Ilość sztuk w zestawie
50
Opakowanie
Szpindel
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade