Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Papier do pieczenia Amigo 6m

marka produktu: Politan
kod producenta: 003169
symbol: KOMORPAPDOPIEAMI6M
EAN: 5904771003169
3,20  cena netto: 2,60 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 2,94 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 2,66 zł
dostawa od: 8,90 zł
Produkt obecnie niedostępny

Papier przeznaczony jest do stosowania w piekarnikach elektrycznych i gazowych, kuchenkach mikrofalowych lub zamrażarce. Wykonany jest z wytrzymałej celulozy. Pokryty jest silikonem dzięki któremu może być stosowany dwustronnie, nie musisz dodatkowo natłuszczać blachy i który zapobiega przywieraniu i przeklejaniu się przygotowywanych potraw. Idealnie sprawdzi się przy pieczeniu ciasteczek, frytek lub innych rarytasów, oraz podczas mrożenia do przekładania żywności aby zapobiec sklejeniu się. Jest niezbędny w każdej kuchni. 


  • długość: 6 m
  • szerokość: 29 cm
  • przeznaczenie: do pieczenia i mrożenia
  • do obustronnego stosowania
  • pokryty silikonem
  • nie przywiera do jedzenia
  • odporny na temperaturę 220 °C 

Papier Amigo to produkt wysokiej jakości. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na temperaturę 220 °C. Świetnie sprawdzi się podczas pieczenia oraz mrożenia. Idealny do stosowania w kuchenkach elektrycznych, gazowych, mikrofalowych oraz w zamrażarkach. Wykonany jest z niewybielanej celulozy. Dzięki pokryciu silikonem papier możesz używac dwustronnie. Dodatkowo zapobiega przywieraniu oraz przypalaniu się przygotowywanych smakołyków. Papier jest bardzo pomocny podczas pieczenia ciasteczek, frytek, pizzy oraz do przekładania żywności w zamrażarce aby zapobiec posklejaniu się.

Papier do pieczenia przydatny jest niemal w każdej kuchni. Pozwoli na przygotowanie niskokalorycznych potraw bez użycia tłuszczu.  W opakowaniu znajduje się rolka o długości 6 m oraz szerokości 29 cm. Jest bardzo łatwy w użyciu. 

Cechy produktu Papier do pieczenia Amigo 6m
Długość
6 m
Szerokość
29 cm
Materiał
niewybielana chemicznie celuloza, pokryty silikonem
Przeznaczenie
do pieczenia i mrożenia
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt