Zgłoś sugestię

OSRAM D2S SILVERSTAR XENARC (duo pack)

producent: Vipow
symbol: OHOS1969
407,90  cena netto: 331,63 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 377,24 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
  • Aż do 30% więcej światła w porównaniu z tradycyjnymi ksenonami
  • Aż do 130% więcej światła w porównaniu do oświetlenia halogenowego
  • Aż do 20 metrów dłuższy strumień światła
  • żarówki wyprodukowane w Niemczech

2x żARÓWKI SILVERSTAR XENARC D2S 66240 MARKI OSRAM
żarówki oryginalne wyprodukowane w niemczech
temperatura barowa 4200KXenarc® Silverstar - najjaśniejsze lampy samochodowe na świecie!

Zalety lamp Xenarc® Silverstar:
- Aż do 30% więcej światła w porównaniu z tradycyjnymi ksenonami
- Aż do 130% więcej światła w porównaniu do oświetlenia halogenowego
- Aż do 20 metrów dłuższy strumień światłaProdukowane przez OSRAM Xenarc Silverstar wytwarzają o 20 metrów dłuższy strumień światła i o zapewniają o 30% więcej światła na drodze w porównaniu ze standardowymi żarówkami ksenonowych. Produkt został doceniony przez międzynarodowe jury i otrzymał pierwszą nagrodę Automotive Brand Contest w kategorii „Akcesoria i tuning”.

Nagrodę wręczono 13 września 2011 podczas Automotive Designers' Night (Nocy Projektantów Samochodowych), organizowanej w ramach IAA we Frankfurcie.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu żarówki Xenarc Silverstar strumień wysyłanego przez nią światła skuteczniej dociera tam, gdzie jest naprawdę potrzebny, czyli na jezdnię przed samochodem i na znaki drogowe. Zwiększa to znacznie bezpieczeństwo na drodze, umożliwiając o wiele wcześniejsze zauważenie przeszkód i niebezpieczeństw.
Eksperci są zgodni, że w dziedzinie oświetlenia samochodowego lampy ksenonowe to jedna z najnowocześniejszych technologii. Zaledwie jedna żarówka w przednim reflektorze wystarczy, aby zapewnić światła drogowe, mijania i postojowe. Ponadto Xenarc Silverstar umożliwia specjalne dopasowanie świateł do panujących w danej chwili warunków. Żarówki OSRAM można dostosować do potrzeb jazdy na autostradzie, po wąskich, krętych uliczkach przedmieść, w rozświetlonym centrum, czy podczas złej pogody.

Żarówki ksenonowe są też bardzo wydajne. Tajemnica ich wysokiej sprawności kryje się w elektronicznie sterowanym procesie wyładowania w gazie (ksenonie), w wyniku którego powstaje niezwykle jasny łuk świetlny. Uzyskane światło jest ponad dwa razy mocniejsze niż w przypadku klasycznego żarnika używanego w żarówkach halogenowych i zużywa nawet do 50% mniej energii.

CENA DOTYCZY KOMPLETU - 2 SZTUK


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade