Zgłoś sugestię

Obrzeże ogrodowe faliste GF zielone 10 cm x 9 m

marka produktu: GF AGRO
kod producenta: GFOBRZFALZIE10X9
symbol: GFOBRZFALZIE10X9
EAN: 5903240445912
12,48 
15,80 zł (~21%)
cena netto: 10,15 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 15,80 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 9,95 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl

Obrzeże ogrodowe faliste jest rewelacyjnym rozwiązaniem do oddzielenia trawnika lub uciążliwych chwastów od uprawianych rabat, chodnika, ścieżek lub klombów. Zapobiega przerastaniu trawy. Wykonane jest z wytrzymałego, elastycznego i wodoodpornego tworzywa sztucznego. Można je dowolnie uformować lub przyciąć na potrzebną długość. Jest proste i szybkie w osadzeniu. 


  • kolor: zielony
  • długość obrzeża: 9 m
  • wysokośc obrzeża: 10 cm
  • przeznaczenie: do oddzielenia trawnika
  • wodoodporne i elastyczne tworzywo

Obrzeże jest świetnym rozwiązaniem do każdego ogrodu, mające za zadanie oddzielić chwasty oraz trawę od kwiatowych rabat, ścieżek lub przydomowych  ogródków uprawnych. Powstało z wytrzymałego, wodoodpornego oraz elastycznego tworzywa sztucznego. Obrzeża są łatwe oraz szybkie w osadzeniu. W tym celu wystarczy szpadlem lub innym narzędziem zrobić nacięcie w ziemi. Następnie wsunąć obrzeże w rowek, w taki sposób aby jego kawałek wystawał ponad podłoże. 

Giętka struktura obrzeża pozwoli je dowolnie uformować oraz przycinać na dowolny wymiar. W zwoju znajduje się 9 m taśmy o wysokosci 10 cm. Dzięki wysokiej jakości wykonania z pewnością posłuży na nie jeden sezon ogrodniczy, wprowadzając porządek w ogródkach oraz innych obszarach, które chcesz zabezpieczyć przed ciągłym i uciążliwym narastaniem trawy.

Cechy produktu Obrzeże ogrodowe faliste GF zielone 10 cm x 9 m
Długość
9 m
Wysokość
10 cm
Kolor
Zielony
Materiał
tworzywo sztuczne
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt