Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż uniwersalny Tojiro Western DP 15 cm

marka produktu: Fujitora Industry
symbol: nozstatojidp15
342,90  cena netto: 278,78 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 339,47 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
  • Ostrze stalowe
  • Najwyższa jakość wykonania
  • Długość ostrza: 15 cm
  • Rączka: Eco Wood
  • Wyprodukowany w Japonii

Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Profesjonalna linia noży wykonanych z trzywarstwowej stali oraz ekologicznej rączki wykonanej z drewna i tworzywa scalonych razem pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Poręczny, piętnasto centymetrowy nóż kuchenny, bardzo praktyczny przy produktach małej i średniej wielkości takich jak rzodkiewka czy cytryna. Doskonale sprawdza się podczas krojenia marchewki "w kostkę", oliwek lub małego pieczywa. Idealny dla tych, którzy nie lubią dużych noży.

Ostrze: Wysokiej jakości, trzy warstwowa stal nierdzewna

Rękojeść: "Eco wood" połączenie mączki oraz wiórek drzewnych z tworzywem wstrzykiwanym pod bardzo wysokim ciśnieniem. Dzięki temu procesowi rączka jest wytrzymała jak drewno pakka będąc przy tym praktycznie odporną na zmiany temperatur.

Długość ostrza: 15 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Nóż uniwersalny Tojiro Western DP 15 cm
Rodzaj ostrza
Ostrze stalowe
Twardość ostrza
60+/-1 HRC
Waga [gram]
76
Długość ostrza [cm]
15
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Zastosowanie
Uniwersalny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt