Zgłoś sugestię

Nóż ceramiczny Santoku 14 cm + nóż do obierania 7,5 cm (czarne ostrza)

producent: Kyocera
symbol: nozcerzessanti75czar
646,90  cena netto: 525,93 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Zestaw idealny na prezent
  • Eleganckie opakowanie
  • 2 najbardziej uzupełniające się noże ceramiczne
Idealny na prezent!
Dwa najbardziej uzupełniające się noże ceramiczne z czarnym ostrzem, zapakowane w bardzo eleganckie czarne pudełko z czerwonym akcentem w środku. Doskonały na każdą okazję, dodatkowo pakowany przez nasz sklep w wysokiej jakości czarny papier.

Set zawiera:


Idealny do obróbki małych powierzchni. Krótkie i cienkie ostrze pozwala na łatwe manewrowanie a zaostrzony czubek pomaga w wykrawaniu niechcianych miejsc w owocach i warzywach.


Japoński typ noża kuchennego głównie do ziół i warzyw. Cechą charakterystyczną dla tego modelu jest obniżony czubek, który znacznie ułatwia szatkowanie oraz szerokie ostrze, na które można zgarnąć pokrojone produkty i przenieść np. do sałatki.

Ostrze - Wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).

Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem (w przypadku metalowego/stalowego ostrza część warzyw zmienia smak i kolor np. sałata ciemnieje).

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż ceramiczny Santoku 14 cm + nóż do obierania 7,5 cm (czarne ostrza)
Rodzaj ostrza
Ceramiczne
Kolor ostrza
Czarny
Długość ostrza [cm]
  • 7,5 cm
  • 14 cm
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Zastosowanie
  • Obróbka wstępna warzyw i owoców
  • Do ziół, warzyw i owoców
Gwarancja
3 lata
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt