Zgłoś sugestię

Nawigacja GPS 5" NavRoad AURO 2S AutoMapa Polska

producent: NavRoad
symbol: GGBL2227
540,90  cena netto: 439,76 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 529,24 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
 • AutoMapa - najdokładniejsza mapa z roczną aktualizacją
 • wysokiej jakości wyświetlacz 5" HD 800x480
 • dwurdzeniowy procesor SiRF Atlas V 664 MHz
 • ultra szybka pamięć DDR2 o pojemności 128MB
 • pamięć wewnętrzna 2GB + karty microSD/microSDHC do 32GB
 • transmitera FM, Bleutooth
 • NAWIGACJA FABRYCZNIE ODBLOKOWANA do Windows 6.0
NOWOŚĆ
nawigacja NavRoad AURO 2S
+ AutoMapa Polska
(z roczną darmową aktualizacją)


wysokiej jakości wyświetlacz 5" HD 800x480
dwurdzeniowy procesor SiRF Atlas V 664 MHz
ultra szybka pamięć DDR2 o pojemności 128MB
pamięć wewnętrzna 2GB + karty microSD/microSDHC do 32GB
transmitera FM, Bleutooth
NAWIGACJA FABRYCZNIE ODBLOKOWANA do Windows 6.0

Gwarancja: 2 lata


AURO 2 S to następca AURO S. Dzięki podwyższeniu jasności ekranu oraz zastosowaniu wysokiej rozdzielczości (800x480) wszystko co pojawia się na wyświetlaczu jest doskonale czytelne. Mocno nasycone kolory oraz dobry kontrast sprawiają, że obraz jest jak żywy, a szczegóły wyraźnie widoczne. Supermodna cienka obudowa oraz lekka konstrukcja tworzy idealną, nowoczesną stylistykę urządzenia. Nawigacja dedykowana tym, którzy oczekują skutecznego prowadzenia do celu, optymalnego rozmiaru ekranu, a także wsparcia dla dodatkowych funkcji, w tym m.in. omijania korków.

5- calowy ekran jest optymalnym rozwiązaniem stosowanym w samochodach osobowych. Tej wielkości wyświetlacz pozwala na dokładne rozpoznanie szczegółów mapy. Jednocześnie przy tym rozmiarze ekranu nawigacja jest niewielka i poręczna. Można swobodnie i wygodnie nosić ją przy sobie, po opuszczeniu samochodu.

Bluetooth - szerokie możliwości wykorzystania

AURO 2 S wyposażono w Bluetooth dzięki któremu istnieje możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności (najpopularniejszego w kraju) programu nawigacyjnego - AutoMapa. Połączenie z internetem, realizowane po sparowaniu nawigacji z telefonem umożliwia pobieranie i wysyłanie informacji o aktualnej sytuacji na drogach. Dzięki temu kierowca może dotrzeć do celu podróży z pominięciem zablokowanych, czy też nieprzejezdnych odcinków trasy. Funkcjonalność opisaną powyżej realizuje moduł AM'Traffic będący elementem programu do nawigacji AutoMapa. Omijając korki można zaoszczędzić sporo czasu, dlatego rozwiązanie to jest dużym udogodnieniem zwłaszcza dla osób często korzystających z nawigacji: zawodowych kierowców, przedstawicieli handlowych, kurierów itp.

Poza informacjami o sytuacji na drodze, Bluetooth umożliwia korzystanie z nawigacji jak z zestawu głośnomówiącego. Nawigacja po sparowaniu z telefonem dysponuje historią połączeń telefonicznych oraz pobraną z telefonu listą kontaktów. (dot. większości telefonów)

Internet i transmiter FM - jeszcze większy zakres działania

Miłośnikom surfowania w sieci zadedykowano przeglądarkę internetową, do której AURO 2 S oferuje dostęp już z poziomu głównego menu. Zaletą godną odnotowania jest wyposażenie nawigacji w transmiter FM. Pozwala on na wydobycie dźwięków urządzenia przez zestaw głośników samochodowych.

AUTO FM - słuchaj tego co aktualnie najważniejsze!

Nowe urządzenie oferuje funkcję AUTO FM *), dzięki której można ustawić transmiter na częstotliwość aktualnie słuchanej stacji. Wówczas dźwięk z urządzenia będzie chwilowo zagłuszał radio. Po zakończeniu komunikatu głosowego nawigacji, automatycznie powraca się do słuchania radia.

Technologia SiRFAlwaysFix™ - natychmiastowa gotowość

Technologia SiRFAlwaysFix™ stosując algorytmy przewidywania pozycji satelitów praktycznie cały czas utrzymuje moduł GPS w stanie gorącego startu.

Wyjątkowa ergonomia - wysoka funkcjonalność

Dla nowego modelu przewidziano aktywny uchwyt umożliwiający wygodny montaż oraz demontaż urządzenia, np. dzięki opcji podłączenia zasilania do uchwytu. Uchwyt ten znajduje się już w standardowym zestawie AURO 2 S.

Dodatkowo dla zwiększenia wygody użytkownika dodano przyciski sprzętowe pozwalające na regulację głośności. Dwupunktowo regulowany uchwyt zapewnia dokładne ustawienie urządzenia, tak by było ono doskonale widoczne.

Bogate multimedia - dodatkowa rozrywka

Szybki podgląd sfotografowanych przedmiotów, czy też rodzinnych zdjęć umożliwia będąca na pokładzie AURO 2 S przeglądarka fotografii. Do zalet urządzenia należy możliwość odtwarzania muzyki oraz filmów, w tym również z pendrivea. Obsługę pamięci zewnętrznej zapewnia USB host, który umożliwia także komunikację z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak np. systemy zarządzania flotą. AURO 2 S oferuje dodatkowo kalkulator, kalendarz, gry oraz e-book. Nie sposób nudzić się z nawigacją, która potrafi uatrakcyjnić nawet chwilę postoju.

Odblokowany system - swoboda wyboru map

Nie bez znaczenia jest wyposażenie nowego modelu NavRoad w odblokowany system Windows. Umożliwia to instalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania.

W najnowszych urządzeniach na odnotowanie ponadto zasługują wprowadzone udogodnienia dla użytkowników:

 • - w Ustawieniach urządzenia udostępniono zakładkę Motywy, dzięki którym można zmienić kolorystykę interfejsu. Ustawić można jeden z czterech kolorów: niebieski, zielony, czerwony albo pomarańczowy.
 • - nowe modele oferują możliwość ustawienia automatycznego nawiązywania połączenia z Internetem, bez konieczności uruchamiania zestawu głośnomówiącego.
 • - dostępny transmiter FM jest stereofoniczny
 • - po uprzednim skonfigurowaniu urządzenie może uruchamiać program nawigacyjny bezpośrednio po włączeniu nawigacji (tzw. Auto Navi)
 • - umieszczona w aktywnym uchwycie (podłączonym do zasilania) wyłączona nawigacja, uruchamia się automatycznie. Przy ustawionym aktywnym Auto Navi, wystarczy włożyć wyłączone urządzenie do uchwytu, aby od razu uruchomiło się programem do nawigacji. Jest to funkcja wygodna podczas podróży przerywanych postojami. Chcąc uniknąć kradzieży, można urządzenie zabrać ze sobą, a następnie bezzwłocznie kontynuować jazdę, nie tracąc czasu na uruchamianie i ustawiania funkcji nawigacji.
Procesor SiRF Atlas V, 664 MHz + DSP 332MHz
Pamięć RAM 128 MB DDR2
Pamięć Flash 2 GB
Rozszerzenie pamięci czytnik kart microSD/SDHC do 32 GB
System operacyjny Microsoft® Windows CE 6.0
Odblokowany system tak
Moduł GPS SiRF Atlas V z technologią SiRFAlwaysFix™
Liczba kanałów modułu GPS 64
Bateria wbudowana Li-Polymer, 1000mAh
Wyświetlacz 5" TFT LCD
Rozdzielczość HD 800 x 480
Złącza miniUSB host
Głośnik wbudowany
Złącze słuchawkowe 2,5 mm
Transmiter FM tak
Bluetooth tak
Zestaw głośnomówiący tak
Internet tak
Przeglądarka www tak
Szerokość (mm) 130
Wysokość (mm) 83
Grubość (mm) 11
Waga (g) 164
Uchwyt aktywny
Menu i komendy głosowe język polski
Obsługiwane formaty wideo *.AVI, *.WMV, *.3GP, *.MOV
Obsługiwane formaty audio *.MP3, *.WMA
Obsługiwane formaty zdjęć *.JPG, *.BMP, *.GIF, *.PNG
Gwarancja 24 miesiące

W zestawie:
- urządzenie z rysikiem,
- AutoMapa Polska,
- aktywny uchwyt samochodowy,
- ładowarka samochodowa,
- kabel USB,
- polska instrukcja,
- karta gwarancyjna

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade