Zgłoś sugestię

Mini szklarnia plastikowa z wkładem i podłożem 50cm

marka produktu: JRK
kod producenta: EXO73222
symbol: EXO73222
EAN: 5908311732229
25,90  cena netto: 21,06 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 23,83 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 21,50 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 8,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Prezentowana mini szklarnia w której znajduje się wielodoniczka z otworami, pokrywa, kuweta i podłoże to idealna propozycja do samodzielnego wysiewu warzyw lub kwiatów w celu uzyskania swoich rozsad. Można ją postawić na parapecie okiennym lub  w innym miejscu sprzyjającym kiełkowaniu nasion. Szklarenka posiada czynniki wzpomagające zdrowy oraz szybki rozwój sadzonek. Dzięki odpowiedniemu naświetleniu i wilgoci oraz ochroną przed zmianami temperatury spowoduje szybkie kiełkowanie. Lekkie podłoże na bazie torfu z dodatkiem perlitu i włókna kokosowego wzbogaci zasiany materiał w odpowiednie substancje pokarmowe.


  • długość: 50 cm
  • szerokość: 15 cm
  • w zestawie: wkład i podłoże torfowe
  • materiał: plastik
  • ilość otworów: 48
  • idealnie pasuje na parapet

Elementy mini szklarenki powstały z tworzywa sztucznego. Zestaw składa się z wielodoniczki w której znajduje się 48 otworów na nasionka, kuwete zapobiegającą przelanie wody przy podlewaniu, pokrywę do ochrony kiełkujących nasion przed nadmiernym słońcem przeciągami i zapewniajacą odpowiednia temperaturę, oraz specjalnie dobrane podłoże do nasion. Wymiary szklarenki pozwolą na ustawienie jej na parapecie okiennym oraz innym miejscu sprzyjającym wzrostowi sadzonek. Dzięki niej można uprawiać rośliny nie zależnie od pory roku. Miniszklarenka zapewni uprawom odpowiednią wilgoć, nasłonecznienie oraz temperaturę, czynniki dzięki którym Twoje samodzielnie posiane nasiona będą szybko kiełkować i prawidłowo się rozwijać. 

Szybki i zdrowy wzrot zapewni podłoże z dodatkiem perlitu odpowiedzialnego za prawidłowe napowietrzenie podłoża i utrzymywania dłużej wilgoci oraz włókna kokosowego i torfu, które napowietrzają i roozluźniają glebę. Struktura podłoża zapodbiegnie gniciu korzeni oraz przedostaniem się niechcianych patogenów. Z wielodoniczki można uzyskać aż 48 sadzonek. Idealna do wysiania kwiatów, ziół oraz warzyw

Wymiary:

  • długość: 50 cm
  • szerokość: 15 cm
Cechy produktu Mini szklarnia plastikowa z wkładem i podłożem 50cm
Długość [cm]
50
Szerokość [cm]
15
Materiał
plastik
W zestawie
mini szklarnia, wkład i podłoże
Przeznaczenie
do wysiewu nasion
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt