Zgłoś sugestię

Latarka ręczna Energizer Atex 2D + 2x baterie alkaliczne Energizer Alkaline Power LR20 D

producent: Energizer
119,90  cena netto: 97,48 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Wytrzymała i wodoodporna latarka Energizer małych wymiarów idealnie nadaje się do stref zagrożonych wybuchem. W zestawie dołączone zostały baterie Energizer, które pozwolą na długie użytkowanie latarki.


  • Wytrzymała, wodoodporna
  • Idealna w strefach zagrożonych wybuchem
  • Zasilanie: 2 x D AA 
  • Baterie dołączone do zestawu
Opis elementu zestawu

Latarka ręczna Energizer Atex 2D

Latarka ręczna Energizer Atex 2D jest wytrzymała i wodoodporna. Idealna do wykorzystania w strefch zagrożonych wybuchem. Zasilacznie to 2xD. Brak baterii w zestawie. Czas świecenia do 45 godzin!


Niewielka latarka Energizer Atex 2D do prac w strefach zagrożonych wybuchem. Źródłem światła jest dioda LED, która emituje mocne, skupione światło o zasięgu ponad 50 metrów oraz dzięki specjalnie zaprojektowanemu odbłyśnikowi oddaje poświatę z rozproszonym światłem. Budowa latarki zabezpiecza przed turlaniem na pochyłych powierzchniach. Z tyłu obudowy umieszczono karabińczyk, dzięki któremu możemy szybko zawiesić latarkę na pasku lub szlufce. Latarka jest całkowicie pyłoszczelna (IP67) i wodoszczelna, a nawet wytrzymuje upadek z wysokości 1 m. Idealnie nadaje się jako poręczna latarka o bardzo długim czasie działania dla wszystkich użytkowników potrzebujących ekonomicznego i niezawodnego źródła światła.


Specyfikacja:

  • Źródło światła: 1 x dioda LED
  • Strumień światła: 28 lm
  • Czas świecenia: 45 godzin
  • Zasięg świecenia: 50 m
  • Zasilanie: 2 x R20 D (brak w zestawie)
  • Dodatkowe informacje: Atest Ex ATEX CE 0539 Ex I M 2 / II 1 G Ex ia I / IIC T4 DEMKO 07 ATEX 0618226

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Opis elementu zestawu

Baterie alkaliczne Energizer Alkaline Power LR20 D (blister)

Ekstra energia dla wszystkich typów urządzeń!

Energizer Alkaline Power to bateria alkaliczna przeznaczona do codziennego użytku zarówno do urządzeń o wysokim jak i średnim poborze mocy. W urządzeniach tych zapewnia dłuższe działanie w porównaniu do zwykłych baterii węglowo - cynkowych. Uwzględniając atrakcyjną cenę czyni to z baterii Energizer Classic doskonały wybór dla Twoich urządzeń codziennego użytku.


rodzaj: bateria alkaliczna
napięcie [V]: 1.5
średnica [mm]: 34.2
wysokość [mm]: 61.5
opakowanie: blister 2 szt.
inne oznaczenia: LR20 / D / R20 / MN 1300 / Mono / AM1 / E95


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade